Laffita změnil pohlaví. Zatím jen nakrátko

- Laffita změnil pohlaví. Zatím jen nakrátko
Rubrika:  Kulturní

Laffita změnil pohlaví. Zatím jen nakrátko

16.06.09, 09:08, autor: Kočička
Módní návrhář Osmany Laffita (45) šokoval své přátele i příznivce. Na parník, který pořádala nejlepší česká travesti skupina Screamers, dorazil se svou početnou suitou. Na tom by nebylo nic divného, kdyby on sám a jeho pánský doprovod nepřišli převlečeni za úctyhodné dámy.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

"Známe se s kluky ze skupiny dlouho a chtěl jsem přispět také trochou do mlýna. Probudil se ve mně na chvilku také travestita a šup, převlékl a načinčal jsem nejen sebe, ale i své nejlepší přátele," vysvětlil nám Laffita a upravil si drobný nedostatek kdesi ve výstřihu.

 

Osman Laffita (druhý zleva) se svými přáteli a herečkou Nelou Boudovou (druhá zprava)V průběhu programu stihl nejen popíjet šampáňo, ale pokřtil i dévédéčko skupiny a na závěr plavby, kdy parníkem otřásaly diskotékové hity, se spolu s ostatními "dámami" pustil do bujarého křepčení. Ještě předtím se ale stihl zvěčnit se šéfem Screamers Ladislavem Černým, který působil coby kapitán lodi, a těhotnou slečnou Nadjou."Já jsem vám to neudělal, neznám vás a nic nečekejte," dušoval se Osmany.


"To já vím, jsme na tom stejně. Jsem taky chlap, takže by to nešlo, a jmenuji se Vojta," představila se Nadja a oba pak chvíli setrvali v přátelském rozhovoru. Osmany šťasten, že nebude platit alimenty, a Vojta (Nadja), že získal odborníka, který by mu sem tam mohl spíchnout nějaký ten model na vystoupení.

 

Osman Laffita s "těhotnou" Nadjou (Vojtou)

 

ANKETA: Líbí se Vám travesti show?


Celkem: 24 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Korzo, FOTO: Korzo
  • Richard 20.06.09, 11:17

    Rozbalit 1. Osmany je hnůj

  • Richard

    Osmany Laffita je jednak komunistický agent, jednak nejodpornější buzerant, jakého svět viděl. To, že je agent Kuby, je mnohem horší, aby bylo jasno :)

 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
805048

RSS:
Toplist
aaaaaa