Kouzla při Novoluní

- Kouzla při Novoluní
Rubrika:  Tajemná

Kouzla při Novoluní

10.09.16, 12:28, autor: Čarodějka
Přání vyslovená při rituálu Novoluní se plní! Nejvíce účinná jsou kouzla, kdy se potřebujete něčeho zbavit - závislosti, nechtěné osoby, nebo například zhubnout - zbavit se kil. Tak právě při Novoluní je dobré začít.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Při Novoluní - tedy nejlépe den před Novou lunou, přímo při Novoluní, nejpozději však den po Novoluní, jsou velmi účinná kouzla na Dobré začátky. Pokud například chcete přestat s kouřením, alkoholem, s přejídáním se, nebo se chcete začít učit něco nového - jazyky, autoškolu, či kvantovou fyziku - prostě si své začátky posvěťte některým magickým rituálem. Rozhodně vám neublíží, ale může hodně prospět.

 

Magické rituály - Nové Luny:

  • Vezměte semínko nějaké rostliny, sevřete ho v dlaních a vložte do něj svůj záměr konkrétního projektu, který se má zdařit. Poté semínko zasaďte.

 

  • Vezměte bílou svíci a namočte ji do olivového nebo mandlového oleje (ne knot!). Poté si představte nový projekt a svíci zapalte. Zapalujte ji každý večer ve stejnou dobu až do úplňku.

 

  • Uchopte stříbrnou stuhu, představte si svůj cíl a poté uvažte na stuze 3 uzly. Při vázání uzlů vždy vyslovte daný záměr. Stuhu zavěste na strom ve vaší zahradě a nechte ji tam viset až do dalšího Novoluní. Poté stuhy rozvažte, očistěte ji a schovejte k dalším kouzlům.

 

  • Hned po Novoluní, jakmile se na obloze objeví srpek nového měsíce, vyjděte ven a něco si přejte. Nikomu to však neříkejte, dokud se přání nevyplní!

 

Můžete provést klidně všechny, nebo jen jeden z nich - to záleží na vás. Rozhodně to ale za vyzkoušení stojí.

 

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
882356

RSS:
Toplist
aaaaaa