Kladeč věnců a předvolební dilema

- Kladeč věnců a předvolební dilema
Vyšlo v blogu:  Plavovláska

Kladeč věnců a předvolební dilema

27.03.17, 11:28, autor: Plavovláska , Hodnocení: -
Poté, co byl některými našimi spoluobčany zvolen do funkce prezidenta Miloš Zeman, vyhlásil, že nechce být JEN kladečem věnců ...

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Říkal tím, že funkce prezidenta u nás je hlavně ta, že má JMÉNEM REPUBLIKY klást věnce na pohřbech významných osobností, na vzpomínkových akcích, které se týkají opět významných osobností, či význámných událostí a takovéto "domácí žvýkání" kladení věnců při návštěvách krajů, měst a vesniček na pomníky "místních velikánů".

 

Vcelku jsem chápala, že se Miloši Zemanovi funkce pouhého kladeče věnců nelíbí a že se bude snažit si k tomu něco (spíše hodně) přidat. A je to tak, přidává a přidává, ačkoliv mu to neprochází (protože ve skutečnosti prezident u nás opravdu nic nemůže - jen beztrestně lhát a urážet), tak je v očích obecného sprostného lidu velikánem, který je brání před hordami arabských nájezdníků!

 

Nemá cenu tyhle jeho nesmysly s jeho lhaním, podváděním, mstěním se řešit. Zčásti jsou způsobeny tím, že je Miloš prostě mstivý křivák a z části jsou způsobeny nastupující progresivní opileckou demencí.

 

Co ale má smysl řešit je fakt, že si Miloš Zeman NEPLNÍ svou základní prezidentskou povinnost a  to:

 

KLADENÍ VĚNCŮ JMÉNEM REPUBLIKY

 

Miloš Zeman zcela svévolně rozhodl, že povýší vlastní malost a malichernost nad zájmy tohoto státu a záměrně nesplnil svou povinnnost vyplývající z funkce, do které byl zvolen, když se nezúčastnil pohřbu jedné z nejvýznamnějších českých osobností, Kardinála Miloslava Vlka a nepoložil jménem republiky k jeho rakvi věnec. Tak jak mu to velela povinnost vyplývající z jeho úřadu.

 

Jsem z toho smutná, protože ve skutečnosti si myslím, že by účast Miloše Zemana byla pošpiněním památky velkého člověka, ale Zeman přece není jen zapšklý, zlý a věčně opilý důchodce z Vysočiny. Je teď snad také prezident a ať už si myslíte co chcete, prezident ČR měl být přítomen na pohřbu kardinála!

 

Mám těžkou depresi. Přispěly k ní i současné internetové zrávy, kde jsem se dočetla, že Piráti váhají, jak by hlasovali v případě vystoupení z NATO, ODS se těší na povolební páření se s Babišem a Lidovci se spojením se STAN sami vyoutovali ze sněmovny.

 

Ach Bože, není žádno světlo na konci tunelu. Je tam jen obrovský hrozivý mrak v podobě Zemano-Babišovské noční můry "z Elm Street" ....

 

 

 
 • Papežtější papeže 10.05.17, 04:25

  Rozbalit 1. Republika jsem i já

 • Papežtější papeže

  A proto nechci aby mým jménem někdo kladl věnce na hrob jednoho z největších bojovníků za církevní restituce. Nepokradeš...

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

Budete péct na Vánoce?

Zdá se vám ještě brzy zabývat se Vánočním cukrovím? Ano začít péct je tedy poněkud brzy, ale připravit se, na to je teď správný čas.
autor
O autorovi
autor
autor

Společně o všem :)
další články autora
Další články autora
další články autora
 • Ožrala na Hradě, estébák ve vládě podporovaný komunisty a fašisty! A mně se chce umřít :(...
 • Každý z nás si asi pamatuje, co právě dělal 11. září 2011, když se TO dozvěděl....
 • Před chvílí oznámil na FB pan ministr Jurečka a pan ministr Herman, že navrhnou na vládě, aby vládla zamítla z...
 • Velmi poctivě jsem se zamyslela nad hysterickým povykem ze VŠECH stran poté, co premiér Sobotka vyhlásil demis...
 • Tak nám budou maturovat z matematiky téměř všichni :)...
Profil blogu
Profil blogu "Plavovláska"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 11:25:37

Přístupů:
121262

RSS:
Toplist
aaaaaa