Kladeč věnců a předvolební dilema

- Kladeč věnců a předvolební dilema
Vyšlo v blogu:  Plavovláska

Kladeč věnců a předvolební dilema

27.03.17, 11:28, autor: Plavovláska , Hodnocení: -
Poté, co byl některými našimi spoluobčany zvolen do funkce prezidenta Miloš Zeman, vyhlásil, že nechce být JEN kladečem věnců ...

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Říkal tím, že funkce prezidenta u nás je hlavně ta, že má JMÉNEM REPUBLIKY klást věnce na pohřbech významných osobností, na vzpomínkových akcích, které se týkají opět významných osobností, či význámných událostí a takovéto "domácí žvýkání" kladení věnců při návštěvách krajů, měst a vesniček na pomníky "místních velikánů".

 

Vcelku jsem chápala, že se Miloši Zemanovi funkce pouhého kladeče věnců nelíbí a že se bude snažit si k tomu něco (spíše hodně) přidat. A je to tak, přidává a přidává, ačkoliv mu to neprochází (protože ve skutečnosti prezident u nás opravdu nic nemůže - jen beztrestně lhát a urážet), tak je v očích obecného sprostného lidu velikánem, který je brání před hordami arabských nájezdníků!

 

Nemá cenu tyhle jeho nesmysly s jeho lhaním, podváděním, mstěním se řešit. Zčásti jsou způsobeny tím, že je Miloš prostě mstivý křivák a z části jsou způsobeny nastupující progresivní opileckou demencí.

 

Co ale má smysl řešit je fakt, že si Miloš Zeman NEPLNÍ svou základní prezidentskou povinnost a  to:

 

KLADENÍ VĚNCŮ JMÉNEM REPUBLIKY

 

Miloš Zeman zcela svévolně rozhodl, že povýší vlastní malost a malichernost nad zájmy tohoto státu a záměrně nesplnil svou povinnnost vyplývající z funkce, do které byl zvolen, když se nezúčastnil pohřbu jedné z nejvýznamnějších českých osobností, Kardinála Miloslava Vlka a nepoložil jménem republiky k jeho rakvi věnec. Tak jak mu to velela povinnost vyplývající z jeho úřadu.

 

Jsem z toho smutná, protože ve skutečnosti si myslím, že by účast Miloše Zemana byla pošpiněním památky velkého člověka, ale Zeman přece není jen zapšklý, zlý a věčně opilý důchodce z Vysočiny. Je teď snad také prezident a ať už si myslíte co chcete, prezident ČR měl být přítomen na pohřbu kardinála!

 

Mám těžkou depresi. Přispěly k ní i současné internetové zrávy, kde jsem se dočetla, že Piráti váhají, jak by hlasovali v případě vystoupení z NATO, ODS se těší na povolební páření se s Babišem a Lidovci se spojením se STAN sami vyoutovali ze sněmovny.

 

Ach Bože, není žádno světlo na konci tunelu. Je tam jen obrovský hrozivý mrak v podobě Zemano-Babišovské noční můry "z Elm Street" ....

 

 

 
 • Papežtější papeže 10.05.17, 04:25

  Rozbalit 1. Republika jsem i já

 • Papežtější papeže

  A proto nechci aby mým jménem někdo kladl věnce na hrob jednoho z největších bojovníků za církevní restituce. Nepokradeš...

 
Ohodnoťte článek
Hodnotit mohou pouze přihášení uživatelé.
Tento článek zatím nikdo nehodnotil | Průměrné hodnocení: (-)

K + M + B

Tři králové! Svátek, který zakončuje vánoční období. Mnoho lidí nechává vánoční výzdobu právě až do 6. ledna, tedy do svátku Tří králů, "aby ji králové viděli". Na mnoha místech pak chodí koledníci a s písní "My tři králové jdeme k vám ..." vinšují do nového roku. Když koledníkům dáte koledu, napíší vám nad dveře K + M + B. Co to ale znamená?
autor
O autorovi
autor
autor

Společně o všem :)
další články autora
Další články autora
další články autora
 • Ze sbírky Jiřího Dědečka "Uleželé želé" . Dokonalé!...
 • I když jsem si říkala, že se k politice už vyjadřovat tady nebudu, doba mě dohnala a já fakt musím - #sorryjak...
 • Osobně jsem přesvědčena, že se tento mocenský pakt hroutí!...
 • Tak podle věštkyně můžu letos nafackovat rozzuřenému medvědovi a a vyhraju....
 • Nedávno přišel do kanální televize Barrandov Fíkus. Byl mi sympatický, nedělal ostudu, neříkal sprosťárny, neb...
Profil blogu
Profil blogu "Plavovláska"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 11:25:37

Přístupů:
176575

RSS:
Toplist
aaaaaa