Když nepotřebujete podpatky a nalakované nehty, ale montérky a kladivo!

- Když nepotřebujete podpatky a nalakované nehty, ale montérky a kladivo!
Rubrika:  Praktická

Když nepotřebujete podpatky a nalakované nehty, ale montérky a kladivo!

23.01.18, 09:57, autor: LadyAnn
Každá z nás chce být princeznou, která je perfektně upravená, usměvavá a okouzlující. Jsou ale chvíle, kdy potřebujete něco rozbít, vyhodit, vytrhat nebo zničit. A právě pro ty chvíle potřebujete kvalitní pracovní oblečení a pořádnou ochranu na ruce, aby z vás po tom, co skončíte s prací, mohla být zase dáma – bez škrábanců, odřených kolen i zranění.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

 

Kýbl, mokrý hadr a spousta chemie

Znáte ten pocit, který přijde po tom, co na jaře vyházíte ze sklepa všechny staré krámy? Když se po odpracovaném dnu rozhlédnete po svém bytě a vidíte, jak se vše leskne a voní po čisticím prostřeku. Ano! Výsledek je super, ale vede k němu trnitá cesta. Vybavte se proto letos na tyto práce odpovídajícím oblečením a ochrannými pracovními prostředky. Co budete potřebovat? Místo tepláků zvolte dámské montérky s pevnou látkou a praktickými kapsami, pracovní rukavice na vyhazování starých krámů a gumové rukavice do vody.

 

 

 

Hlína, špína za nehty a rozcuchané vlasy

Zahrada potřebuje vaši péči po celý rok. Na jaře musíte vše nasadit, nasít, v létě okopat, zalít, na podzim zrýt a shrabat. Práce na zahradě je ale jedna z nejšpinavějších, není totiž nic horšího než mít za nehty hlínu. Co budete potřebovat pro práci na zahradě? Na ruce si pořiďte jedny tenké zahradní bavlněné rukavice na pohodlné vytrhávání plevelu a jedny kombinované rukavice s vyztuženými dlaněmi pro sbírání větví a náročnější práce. Na tělo zvolte kvalitní montérky s pevnou látkou, vyztuženými koleny a různými poutky, kam můžete zaháknout pracovní pomůcky.

 

 

 

V obchoďáku to nehledejte

Při svých víkendových nákupech máte jen malou šanci najít kvalitní oblečení pro práci. Pokud chcete kvalitu (něco to oblečení musí vydržet) za rozumnou cenu (kdo by chtěl za praktické oblečení utrácet majlant), podívejte se na nabídku českého výrobce a distributora pracovního oblečení a ochranných pracovních pomůcek – firmu Brudra. Vybrat si můžete na e-shopu s pracovním oblečením nebo v jedné z pražských prodejen.

 
Zdroj: PR
 
Profil blogu
Profil sekce "Praktická"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:46

Přístupů:
576144

RSS:
Toplist
aaaaaa