Kdo tancuje, nezlobí ...

- Kdo tancuje, nezlobí ...
Rubrika:  Kulturní

Kdo tancuje, nezlobí ...

27.01.10, 00:00, autor: Plavovláska
Před časem jsme vám představili projekt Centra Tance, kde jsme mohli dát svoje děti do Dětského klubu – alternativy školky. Projekt se osvědčil a proto Centrum přichází s novým, rozšířeným komplexnějším produktem pro děti, který je hlavně tanečním a pohybovým projektem – Tanec pro děti.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Zatím můžete své ratolesti přihlásit do tří kategorií podle věku. Centrum Tance připravuje i kategorii "cvičení maminek s dětmi 1 - 3 let" ale tam se zatím přihlásit nelze.

 

 

Můžete své děti přihlásit  do kategorií:

 

Dětský klub při Centru Tance (3 - 5 let)

Tak tady už se děti učí především tančit. A věřte mi nebo ne, je to jedna z nejzajímavějších možností, jak Dvakrát týdně v pondělí a čtvrtek, či v sobotu sem můžete přivézt své děti a zkušené lektorky je budou vést k tanci, sportu, malování, neopomenou výuku angličtiny ale hlavně - vy máte možnost  si vyřídit své nutné věci s tím, že o vaše dítě je kvalitně postaráno. Můžete si jít v klidu po nutných pochůzkách, na kafe s kamarádkou, nebo se prostě jen projít Prahou.

 

 

 

Dětská taneční akademie (6 - 10 let)

Tak tady už se děti učí především tančit. A věřte mi nebo ne, je to jedna z nejzajímavějších možností, jak dětičky přinutit k pravidelnému pohybu a hlavně  k návyku na něj. Víte, je daleko lepší naše boubelatící se holčičky nechat pravidelně tančit místo toho, aby jsme je po Vánocích nutili papat zeleninové saláty a v horším případě je trápili hlady. Když je naopak přivedeme  k pravidelnému, příjemnému pohybu, tak jim vypěstujeme návyk, který jim bude ku prospěchu po celý život. Důležitým plusem tohoto kurzu je, že děti mají pravidelnou 2 krát týdně se konající výuku, kde projdou důležitou taneční průpravou a další orientaci na konkrétní tanec. Dále budou děti vedeny  a motivovány účastnit se tanečních soutěží a přehlídek.

 

 


Juniorská taneční akademie (11 - 15 let)

A o téhle kategorii se vůbec nedá pochybovat. Děvenka nebo hošík v pubertě dokáže spolehlivě rozhodit celou rodinu. Nevím jestli to doma máte, ale pokud ano - upřímnou soustrast. Nicméně jsme rodiče a musíme to vydržet. Známe je dobře. Pořád jsou znudění, nic jim není dost dobré a všechny naše návrhy na využití jejich volného času "jsou teda ale úplně nemožné". Naštěstí nám bylo shůry dáno zjevení v podobě Bena Cristovaa. Pokud nevíte kdo to je, tak to je tedy velká chyba a koukejte to hned napravit. Jinak v očích vlastních dětí klesnete na naprosté "mentální dno". Ben je účastník soutěže Česko-Slovenská SuperStar 2009 ale hlavně - je to tanečník! A od jeho "zjevení" všechny pubertální holčičky sní o jeho krásných rtech a všechny bez rozdílu chtějí umět tančit jako on. No a kluci zase chtějí být obdivováni jako on a tak se, věřte-nevěřte, plní taneční kurzy pubescenty a postpubescenty přímo utěšeně. Ne, nechytejte se za hlavu, ono to totiž vůbec není špatné! Kurz probíhající 2krát týdně zaměstná vaše ratolesti natolik, že nebudou mít na lumpárny ani pomyšlení. Z jednotlivých tanečních kurzů se vytvoří taneční skupiny, které pak budou motivovány k tanečním soutěžím a exhibicím. Kterým teenagerům by se to nelíbilo!    

 

 

Přihlásit své roztomilé potomky do některého z výše uvedených kurzů můžete už teď  2010 na stránkách Centra Tance - nebo přímo na stránkách projektu www.tanecprodeti.cz

 

 

Na stejných stránkách si můžete také přečíst o jednotlivých tanečních stylech a také o lektorech, kterým děti případně svěříte.


Neváhejte, mám takové  tušení, že o místa bude brzy nouze.

 

 

 
Zdroj: www.centrumtance.cz
 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
803351

RSS:
Toplist
aaaaaa