Jste v posteli dostatečně „IN“?

- Jste v posteli dostatečně „IN“?
Rubrika:  Smyslná

Jste v posteli dostatečně „IN“?

09.10.09, 00:00, autor: Erosenka
Sex je pro většinou z nás jednou z nejlákavějších a nejzábavnějších činností. Ruku na srdce, kdo z nás se rád nevěnuje postelovým hrátkám? Sex je pro nás kořením života a fantazii se v něm meze rozhodně nekladou, naopak. Pryč jsou doby, kdy se na erotické pomůcky nahlíželo jako na něco špatného, na něco o čem se lidé báli mezi sebou bavit. Naopak dnes, hlavně mezi mladší generací, je toto téma velmi vyhledávané a nejednou jsem byla svědkem vášnivé diskuze několika slečen/paní, které si živě líčily své zážitky s erotickými pomůckami, většinou vibrátory.

Čtenost -   Diskuze: (7
 

  A to je právě ten důvod, proč jsem se rozhodla napsat tento článek, který Vás má seznámit s pár zajímavými trendy z oblasti erotických pomůcek, konkrétně vibrátorů LELO, které patří mezi nejkupovanější a na internetu nejvyhledávanější . Inspiraci jsem brala z jednoho z předních e-shopů prodávajícího erotické pomůckywww.sexshopik.cz

 

 

Které  „hračky“ jsou nejoblíbenější?
  Jednoznačně nejoblíbenější erotickou pomůckou jsou vibrátory. Absolutním hitem jsou v současné době vibrátory LELO, které svým originálním a výjimečně kvalitním zpracováním předčí veškerou svou konkurenci. Každé ženě a dívce, která o koupi vibrátoru přemýšlí, bych doporučila prohlédnout si nejdříve výrobky LELO. Poslední novinkou z této řady je vibrátor LELO LIV LIME v hezké, hráškově zelené barvě  nebo LELO GIGI TURQUOISE BLUE

 

 

 A proč  vlastně vibrátory LELO?

 LELO je značkou moderní ženy, skrývá v sobě ženskost, kombinuje módu s nejnovější technikou a zachovává si svou ojedinělou svůdnost. Tím největším argumentem je pro mě  kvalita jejich provedení a velmi příjemný povrch, který je v těch nejintimnějších chvílích opravdu příjemný a celkově tak velmi výrazně přispívá k očekávanému prožitku. 4 druhy vibrací a 10 stupňů jejich intenzity zaručuje mnoho Vašich nekonečných a slastných orgasmů! Z osobní zkušenosti mohu říct, že vibrátor LELO se stane nedílnou součástí Vaší ložnice a také Váš partner pro něj rád, v rámci Vašich sexy hrátek, sáhne. Oddejte se tedy společně slasti a vyzkoušejte taky něco nového, litovat určitě nebudete!

 

 


V čem jsou vibrátory LELO vyjímečné?

   1. kvalita a použitý materiál (chirurgický silikon)
   2. 4 druhy vibrací a 10 stupňů jejich intenzity
   3. velmi malá hlučnost
   4. nabíjecí akumulátor (450 mAh 4,7V) s dlouhou dobou vibrací a nabíjením max. 2 hodiny
   5. vodotěsné provedení
   6. luxusní balení včetně saténového pouzdra na vibrátor
   7. možnost nabíjení akumulátoru přes USB port

      … a hlavně dámy …. ty orgasmy opravdu stojí za to!      Celou nabídku vibrátorů LELO si můžete prohlédnout na Sexshopik.cz. Stejně tak si můžete nějaký rovnou objednat. S tímto sexshopem mám osobně jen ty nejlepší zkušenosti – zboží Vám přijde 100% diskrétně zabalené, do pár dnů a ceny v porovnání s konkurencí stojí také za to! A hlavně dámy – kdo nic nového nevyzkouší, nic nového nezjistí! Proto tedy neváhejte, vybírejte a pak už jen čekejte na nekončenou záplavu orgasmů!

 

 

Doporučuji Vaší ctěné pozornosti náš článek:

Zkáza Robertů v břevnovské vile, aneb jak Robertek k jménu přišel

 

ANKETA: Používáte při sexu erotické pomůcky?


Celkem: 245 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: PR článek
 • Míla 16.09.09, 09:44

  Rozbalit 1. Robertky

 • Míla

  No jsou ale pěkné vibrátory, ani to snad jako vibrátor nevypadá :-D ... spíš designový doplněk nočního stolku.

 • Petr 16.09.09, 12:33

  Rozbalit 2.

 • Petr

  No,ani ty barvy nejsou osklive, je to neco uplne jineho, nez jen klasicky vibrator. Takovy darek by asi mou druzku potesil, budu premyslet o jeho koupi.

 • vymitac 18.09.09, 17:46

  Rozbalit 3. čínskej křap

 • vymitac

  reklama na závadná zboží to se povedlo

 • Richard 11.10.09, 22:15

  Rozbalit 4. Test... :D

 • Richard

  Zajímal by mě názor Idy Rozové z Testu. A taky metodika testování.... :D

 • zxkRDZyHz 01.11.11, 09:09

  Rozbalit 5. zEbgLhUGzTXTvFHpdad

 • zxkRDZyHz

  Thanks for the insight. It bignrs light into the dark!

 • qfMNcnTMNqbCXNRUwiu 01.11.11, 15:31

  Rozbalit 6. aOvmgaAEaKvarIJBBSK

 • qfMNcnTMNqbCXNRUwiu

  Xy7QVP <a href="http://hjkzygsvalwg.com/">hjkzygsvalwg</a>

 • OtDOzjpJyRRi 03.11.11, 14:15

  Rozbalit 7. jNCHmtikMURwffFO

 • OtDOzjpJyRRi

  qTqfKn , [url=http://avjnmyfnvsii.com/]avjnmyfnvsii[/url], [link=http://jkhsgfourjxq.com/]jkhsgfourjxq[/link], http://pefmejbzcsxk.com/

 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
915199

RSS:
Toplist
aaaaaa