Ještě je čas, zubněte do plavek

- Ještě je čas, zubněte do plavek
Rubrika:  Zdravá

Ještě je čas, zubněte do plavek

03.08.12, 00:00, autor: Černovláska
Sezóna plavek je v plném proudu a vy stále nejste spokojeni se svou postavou? Rychle a efektivně zhubnout není žádná legrace. Kalorie můžete intenzivně spalovat sportem, ale nově také konzumací termogenního nápoje.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Za jak dlouho se vašemu tělu podaří spálit 200 kalorií? V klidovém režimu potřebuje organismus na spálení takového množství kalorií více než dvě hodiny. Pokud chceme kalorie spalovat rychleji, musíme se do toho pořádně opřít. Jen při obyčejné chůzi ve vycházkovém tempu budeme potřebovat hodinu času a čtyři kilometry dlouhou trasu. Pokud šlápneme do pedálů, podaří se našemu tělu spálit 200 kalorií již za půl hodiny. Stejná rovnice platí také pro intenzivnější plavání a jízdu na kolečkových bruslích. O něco rychleji spalují kalorie náruživí běžci či milovnice zumby. Na pokoření uvedeného množství kalorií potřebují zhruba 20 minut. Pořádně se při tom ale zapotí.

 

Brusinkový nápoj Aspire s komplexem výtažků z guarany, zázvoru, zeleného čaje a L-carnitinu, nabízí pohodlnější variantu. Cílem při jeho vývoji bylo vytvořit nealkoholický nápoj, který bude efektivně spalovat kalorie i v klidovém režimu. Podle výsledků laboratorního testu, který provedli vědci z Leeds Metropolitan University, se účinky dostavují do tří hodin po konzumaci. Jedna čtvrtlitrová plechovka nápoje Aspire spálí dle testu provedeného na mužích i ženách všech věkových skupin v průměru 209 kalorií za tři hodiny. Jeho složení vytváří v těle tzv. termogenní reakce, které zrychlují metabolismus a napomáhají spalování kalorií.

 
Pohybovou aktivitu nápoj ovšem nenahradí. Aby zůstala mysl i tělo v kondici, je cvičení nezbytné. Novinka na trhu, termogenní brusinkový nápoj Aspire, pomáhá spalovat kalorie, ale neměl by sloužit jako náhrada cvičení. Je spíše doplňkem zdravé výživy a aktivního životního stylu. Více informací najdete na www.aspirenapoj.cz, kde si jej můžete i zakoupit. Zároveň zde najdete pravidelně aktualizovaný seznam prodejních míst.

 
Zdroj: www.aspirenapoj.cz
 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Zdravá"
Profil blogu
Založen:
11.9.2008 9:27:46

Přístupů:
1007924

RSS:
Toplist
aaaaaa