Jaký jste barevný typ?

- Jaký jste barevný typ?
Rubrika:  Krásná

Jaký jste barevný typ?

04.11.19, 00:00, autor: Michaelle
Jsou čtyři barevné typy žen. Označují se jako jarní, letní, podzimní a zimní. Vaše příslušnost k určitému barevnému typu vám předurčuje jaké barvy vám sluší a možná i vyjadřují víc. Třeba jaká jste ...

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Existují čtyři barevné typy žen: - jarní, letní, podzimní a zimní typ. Tato charakteristika se opírá o převládající barvy v přírodě každého ročního období. Na jaře je to jasná žluť, zářivá červeň  a čerstvá zeleň. Léto má rádo pastelově jemné tóny. Na podzim převládají teplé odstíny půdy. Zimu charakterizují jesné, chladné, kontrastní barvy.

O tom, jaká barva sluší právě vám, rozhoduje především barva pleti, barva očí a původní barva vlasů.JARNÍ TYP

Pleť má zlatobéžovou nebo broskvovou barvu, bývá i velice světlá, jako slonová kost. Oči mají barvu od modrozelené přes zlatozelenou až po modrou. Vlasy jsou blond, medové, hnědé, lehce rezavé.

Vhodné barvy: královská nebo námořnická modř, oranžová, žlutá, šeříková, jasná zeleň, žlutozelené tóny, korálová červeň, akvamarínová, lososová, světlá a tmavá hněď a slonová kost.LETNÍ TYP


Narůžovělý, namodralý nebo béžový odstím pleti. Oči jsou světle hnědé barvy a všech odstínů modré. Vlasy blond, špinavě blond a hnědé.

Vhodné barvy: tyrkysová, šeříková, třešňová a malinová červeň, hnědočervená, tmavě fialová, starorůžová, jemné modré odstíny, světle citronová žluť, šedá, přírodní bílá, béžová, hnědá.PODZIMNÍ TYP

Pleť je světlá až tmavě béžová nebo barvy slonové kosti. Oži všech odstínů hnědé a zelené. Vlasy jsou světle nebo tmavě hnědé a kaštanové.

Vhodné barvy: hnědooranžová, tlumeně zelené odstíny, zrzavá, terakota, meruňková, lososová, barva kukuřice, mahagonová, bronzová a tóny zlaté.ZIMNÍ TYP


Jižně tmavá pleť, olivový odstín, béžová barva. Oči jsou všech odstínů hnědé a šedé, popř. tmavě modré. Barva vlasů je vždy tmavá - černá, tmavohnědá.

Vhodné barvy: oranžová, růžová, cyklámová, odstíny jasné žluté, vínově červená, šarlatová, smaragdově zelená, jedlová zeleň, odstíny ledové modré, lagunová modř, antracitová, modrošedá, šedá a černá.

 
Zdroj: Archív 2012, sxt.hu
 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Krásná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:53:31

Přístupů:
1052183

RSS:
Toplist
aaaaaa