Jak získat formu do plavek?

- Jak získat formu do plavek?
Rubrika:  Zdravá

Jak získat formu do plavek?

04.05.20, 00:00, autor: Černovláska
Pokud vás čeká dovolená a vy stále doufáte, že se na pláži blýsknete, je nejvyšší čas začít něco dělat.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Detoxikujte organismus

Svůj plán začněte celkovou detoxikací organismu. Nejen, že naberete sílu a energii, ale zbavíte tělo všech toxických látek a jedovatých zplodin vašeho metabolismu, a i psychicky budete lépe připraveni na to, co bude následovat.


Rozhýbejte se

Jednou z největších chyb, kterou můžete udělat, je se zaměřit pouze na problémové partie. Hubnout však musíte celé tělo. Proto vzdejte své snahy o povinné sedy lehy a spíše si jděte zaběhat nebo oprašte kolečkové brusle. Obzvláště, pokud trpíte nadváhou, ujistěte se, že do svého plánu zařadíte dostatek kardio cvičení. Hlídejte si ovšem tepovou frekvenci, kterou jednoduše spočítáte na základě vašeho věku a tepové frekvence v klidovém režimu. Ideální stav je ten, když při cvičení můžete bez námahy mluvit a nedělá vám problémy dýchání.

 

Dejte sbohem fast foodu a cukrovinkám

Například právě všelijaké sušenky s cukrovými polevami patří mezi nejhorší formu zahánění hladu. Dále omezte pšenici, která je v boji s kyprými tvary nepřítel číslo jedna a místo příloh volte zeleninu. Dbejte na vyváženou skladbu jídla a dodržujte pitný režim, který ovšem nezahrnuje kofeinové nápoje, všelijaké limonády a ani ovocné džusy.  Pokud si s jídelníčkem nevíte rady, navštivte odborníka, který vám jej sestaví na míru.

 

Nevymlouvejte se a setrvejte

Pokud nebudou výsledky takové, jaké jste si představovali, přesto vytrvejte. Vzhledem k tomu, že návštěva různých sportovních center občas nepatří zrovna mezi nejlevnější záležitosti, zvažte možnost permanentek, díky kterým výrazně ušetříte, a zároveň vás to bude nutit pokračovat. Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra v rámci podpory zdravého životního stylu nabízí příspěvky právě na permanentky, zdravotní pomůcky, léčivé přípravky a další.

Vylepšit svoji postavu v krátkém časovém intervalu není ve většině případech reálné a většinou ani zdravé. Je to ale začátek vaší proměny. Neváhejte tedy a nepolevujte, výsledky se dostaví.

 
Zdroj: TZ. Archív 2015
  • Ivana Navratilova 08.05.20, 23:08

    Rozbalit 1.

  • Ivana Navratilova

    Formu do plavek se snažím získat již od zimy. Baví mě cvičit jak doma tak venku. Díky všemu, máme venku již spoustu možností jak si zacvičit a nejen běhat po poli jak blázen :-D Hodně jsem ale řešila problém s nákupem různých sportovních potřeb, které jsou docela drahé. Narazila jsem však na web http://kuponozdroj.cz . Občas se tam objeví nějaká užitečná sleva, takže se vyplatí tam občas hodit očkem.

 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Zdravá"
Profil blogu
Založen:
11.9.2008 9:27:46

Přístupů:
938409

RSS:
Toplist
aaaaaa