Jak vybírat štětec na tvářenku

- Jak vybírat štětec na tvářenku
Rubrika:  Krásná

Jak vybírat štětec na tvářenku

03.02.20, 00:00, autor: Michaelle
Při výběru kosmetického štětce na tvářenku je třeba věnovat pozornost jeho vzhledu a některým důležitým detailům. Především musíme zkontrolovat vlákna. Nezáleží na tom, jestli jsou přírodní nebo syntetická, v každém případě ale musí být dobře uchycená na rukojeti štětce. Štětec jako takový nesmí mít nepříjemný chemický zápach. Nezapomeňte se také podívat, zda vlákna nevypadávají nebo zda nejsou ve štětci pozorovatelné „dírky“ a „lysiny“.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Vlákna našeho štětce musí být hustá a měkká, což zajistí jeho optimální využití. Kvalitu materiálu ani Vaše případné alergie v obchodě bohužel zkontrolovat nejde, to zjistíte až doma po několika použitích.

 

 

Tvary štětců


Když už máte vyjasněné všechny otázky týkající se materiálu, ze kterého jsou štětce vyrobeny, je potřeba vybrat vhodný typ štětce. Tři následující patří mezi ty nejpoužívanější.Zkosené štětce
– jsou zřejmě nejčastěji používaným typem při nanášení tvářenky. Díky svému tvaru ji tyto štětce nanášejí přesně, vytvářejí hranice a potřebné obrysy, zvýrazňují také jednotlivá místa. Toto je štětec umělce, maluje lícní kosti, dodává líčení půvab a přirozený vzhled. Zkosený štětec se také hodí na jemné roztírání líčidel.

Kulaté štětce
– jsou vynikající na roztírání tvářenky po celém obličeji a také na jemné maskování hranic mezi tvářenkou a bronzerem. Pomocí tohoto štětce nevytvoříte přesné tenké linie, ale naopak slouží k „zabarvování“ a stejnoměrnému nanesení tvářenky na celou vybranou plochu.

Vějířovité štětce
– jsou také velmi používaným nástroj. Jejich měkká a zároveň pružná vlákna a zvláštní struktura pomáhají dokončit líčení, odstranit přebytky tvářenky, aniž by poškodily make-up a zanechaly stopy. Tento štětec ovívá obličej jako kouzelný vějíř a odstraňuje i ty nejmenší částice přebytků kosmetiky, tvářenky nebo stínů a pomáhá činit líčení dokonalým.Autorka: Yana Navitskaya, profesionální vizážistka a stylistka


http://www.akademie-krasy.cz/

 
Zdroj: www.akademie-krasy.cz, archív 2015
 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Krásná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:53:31

Přístupů:
1022905

RSS:
Toplist
aaaaaa