Jak se zaručeně zbavit chlapa? Dávejte mu ultimáta!

- Jak se zaručeně zbavit chlapa? Dávejte mu ultimáta!
Rubrika:  Smyslná

Jak se zaručeně zbavit chlapa? Dávejte mu ultimáta!

12.03.19, 00:00, autor: Plavovláska
Nedávno si moje známá zoufale stěžovala, jak je nešťastná. Nemůže si najít chlapa. Teda - ona si chlapa najít může, je to pěkná ženská. Problém je v tom, že si ho nikdy neudrží. Kupodivu v tomto "průšvihu" není ani zdaleka sama.

Čtenost -   Diskuze: (3
 

Je až neuvěřitelné kolik z nás dělá ve vztazích s muži základní chyby. Možná si to ani neuvědomujeme, ale to, že právě nám žádný vztah dlouhodobě nevydrží ani zdaleka nemusí být chyba partnerů. Jednou - možná, dvakrát je to napováženou, ale pokud je to pravidelný vztahový vývoj je víc než pravděpodobné, že chyba je v nás.

 

Já vím, je to nespravedlivé. Když si koupíte novou myčku, nebo dvd tak k němu dostanete návod. Jenže k chlapovi návod nedostanete. A pokud nemáte moudré rodiče, pak budete opakovat matčiny chyby. A tobogán vašeho milostného života je nastartován. Zkusme si tedy naznačit, jakých nejčastějších chyb se v našich vztazích  dopouštíme.

 

 

1. Prostor pro touhu

 

Velice často se stává, že muži prostě nedáme prostor po touhu. Jsme tak šíleně zamilované, že kolem něj pobíháme a klesáme mu k nohám kdykoliv pohne jen malíčkem. To je velká chyba. Muž je primárně lovec. On nechce krmení, on chce svou kořist. A tuto svou touhu potřebuje uspokojit. Když mu ji neukojíte vy, půjde jinam. Proto nebuďte lehce k mání. Dávejte mu prostor pro jeho touhy a drážděte jeho lovecké pudy. Nakonec zjistíte, že se to bude líbit i vám. Je tu jedno nebezpečí, které je poměrně velké. Některé ženy si pletou dráždění touhy s odpíráním sexu. To je celé špatně. Každý lov musí být zakončen úlovkem. Pokud se tak opakovaně nestane, půjde lovec lovit jinam.

 


2. Cukrování

 

Pejsáček, zvířátko, kocourek, šištička a já nevím jak si s miláčkem v intimních chvílích říkate, na veřejnost nepatří. Věřte mi. Zpočátku vám to bude tolerovat a mazlivější typ i opětovat, ale záhy to bude vidět nerad, začne mu to být nepříjemné a možná začne být i na takové projevy alergický. Myslím tím teď i intimní projevy fyzické, jako hlazení, tulení, nebo pusinky. To jsou věci, které patří do soukromí vás dvou. Do společnosti přátel nebo do autobusu to nepatří.

 


3. SMS, telefonáty, návštěvy příbuzných

 

Neposílejte mu SMSky. Snažte se vždy jen odpovídat. Pokud sama nějakou napíšete, musí být opravdu výjimečná situace. Snažte se spíš, aby vás partner vyzýval k napsání zprávy, než aby je ani neotevřel, když si na displeji mobilu přečte vaše jméno. Také telefonáty omezte na minimum a raději se plácněte po ruce, než abyste mu telefonovala. Počkejte až zavolá on. Hlavně ho telefonem "nenahánějte", že někde měl být a nebyl. Pokud vám nepřišel na schůzku a nemá ani potřebu se vám omluvit, pak se nemá smysl nadále ponižovat. Jestliže mu nestojíte ani za omluvu, je čas se podívat po někom jiném.

Nikdy nevyhledávejte jeho příbuzné - sourozence, bratrance, rodiče nebo prarodiče. Já vím, že se snažíte hlouběji zakotvit v jeho přirozeném prostředí, ale většina mužů tohle identifikuje jako pronikání do svého soukromí a mohla byste si tím daleko víc ublíži než prospět. Počkejte, až vás seznámí on sám. A až to udělá, pak se snažte být přívětivá a milá. Jeho přirozené okolí má na něj daleko větší vliv než je ochoten si on sám připustit.

 


4. Zůstat sama sebou

 

Ano já vím jak moc se mu chcete líbit a jak moc mu chcete ve všem vyhovět. On má rád minisukýnky ale vy jste odjakživa kalhotová? Nenechte se do sukně nacpat! Má rád blondýnky, ale vy jste brunetka? Neobarvujte si vlasy! Nikdy se nesnažte ze sebe udělat jeho vysněnou krásku. Z nějakého důvodu se do vás zamiloval. Do takové jaká jste. Pokud vás najednou začne chtít měnit, pak se nedejte. Je to nebezpečné. Nikdy se do podoby jeho luzné víly nedostanete, ale ztratíte sama sebe. Nebudete ani sen, ale ani skutečnost, do které se kdysi on zamiloval. Stane se z vás jen jakási karikatura, kterou začne on opovrhovat. Zůstaňte sama sebou.

 

 

5. Nevynucovat si pozornosti, zásnuby, svatbu

 

V žádném případě si nevynucujte pozornosti. Nenuťte ho, aby vám nosil kytky, dárečky. A nikdy,  opravdu nikdy to nesmíte být vy, kdo začne o svatbě. Abyste měli společný dobrý start, počkejte, až s tím přijde on sám. Já vím, že ve většině ženských magazínů se praví, že je muže třeba do chomoutu dokopat, ale zvažte sama - nejde přece o to, aby se násilně oženil. Jde nám o to, abychom spolu co nejdéle vydželi. A to mi věřte, že nepůjde, když start bude podvodný (třeba předstírané těhotenství) nebo pod soustředěným nátlakem.

 


6. Brát poctivě antikoncepci, pokud možno tak, aby byla kontrolovatelná oběma

 

Jakmile začne mít partner pocit, že se bez jeho souhlasu snažíte otěhotnět, je všechno v háji. A nemyslete si, že když se to náhodou stane, že máte vyhráno. Ani náhodou. Pokud je zamilovaný tak je ještě naivní, ale zamilovanost je stav, který pomine velice brzy a pak vám zůstane na krku rozčarovaný chlap, který vám do konce života bude připomínat (jako v horroru Stíny loňského léta): "Vím co jsi udělala!" Berte antikoncepci velmi otevřeně a okázale. Klidně tak, aby byl u toho, nebo aby ji mohl snadno kontrolovat. Třeba antikocepční náplast Evra.

 

 

7. Nezakazovat mu koníčky, přátele

 

Je zvláštní na co všechno dokážeme my ženy žárlit. Kupodivu nejčastěji na partnerovy koníčky a jeho přátele. Možná je to proto, že s nimi tráví mnoho času, kdy by mohl být s námi, že? Takže nejlepší bude, když mu koníčka i kamarády zatrhneme. A ono to zpočátku funguje. Když je muž zamilovaný, tak velice často sám dá přednost nám třeba před pravidelným tréninkem jiu-jitsu. Dá přednost nám před pátečním pivkem s kamarády. A my to bereme jako svoje osobní vítězství - vítězství ducha na hmotou!!! Blbost. Věřte mi, že chlap, který nemá ždáného koníčka je neskutečně nudný a později ve vztahu i neskutečně otravný.  A jakýkoliv člověk bez kamarádů a přátel je podezřelý. Kamarády mu nezakazujte. Naopak je dobře (ale nenápadně) zkoumejte a snažte se je co nejlépe poznat. Ono totiž to, jaké má jedinec kamarády o něm vypovídá daleko víc, než vy budete schopna v počáteční fázi poznat. A hlavně neříkejte, že ho kamarádi kazí - to je špatně. Oni ho nekazí, on si je vybral protože mu vyhovují a má k nim blízko - potažmo patří mezi ně.

 


8. Dopřát mu svobodu, pocit volnosti

 

Muži musíte dát pocit volnosti. Jakmile totiž ucítí otěže, bude se snažit vymanit a bojovat. Nechte ho klidně odjet na víkend bez vás, dopřejte mu pravidelnou zábavu s kamarády - třeba chodí na karty. Vy sama si také jděte na svůj pravidelný kurz orientálních tanců, nebo třeba prosezení s kamarádkami v kavárně. Nevolejte mu, nekontrolujte ho. Snažte si to užít. Tady totiž platí jednoduché ač paradoxní pravidlo: Čím víc mu dáte volnosti, tím pevněji ho k sobě připoutáte. Nakonec se bude vámi chlubit, jakou on to má skvělou a tolerantní partnerku. Zatímco jeho kamarádi mají stíhačky.

 

 

9. Nevyčítat, nebýt lítostivá, uplakaná, uražená

 

Snažte se být v kontaktu s partnerem co nejvíce milá a veselá. I když vám právě není do zpěvu, tak se aspoň snažte. Uplakaná, věčně ufňukaná a nedejbože vyčítající holka dokáže odradit i toho nejotrlejšího chlapa. Slzičky k nám děvčtům tak nějak patří a potřebujeme je dostat ven. Ale neměly by našemu snažení ubližovat. Jen si to představte, chodila byste za někým, který vám stále něco vyčítá, pláče, fňuká a vzbuzuje ve vás pocity viny? Viďte že ne. Tak to nedělejte ani vy.

 

 

10. Nikdy žádná ultimáta

 

Ultimátum je kupodivu takovou docela běžnou praktikou. Ženy jej používají velice často. Buďto já nebo ... (kamarád, koníček, počítač, kapela ... dosaď si sama). Tohle je ten největší fujtajbl jaký může být, milé dámy. Ultimátum je praktika teroristů ne partnerů. Pak se nemůžete divit, že běžný rozhovor na toto téma mezi muži probíhá takto: "Řekla mi - buďto já nebo počítač..." odpověď: "Kams jí poslal kufry?" A upřímně, je to jediná správná odpověď. S teroristy se totiž nevyjednává. Jednat můžeme s partnerem, můžeme klást svoje důvody, brát v potaz jeho důvody. Jasně vysvětlit a definovat, proč nám tak moc to "Něco" vadí. Nakonec při takové debatě možná zjistíte, že vlastně nemáte argument, že ani vlastně nevíte proč vám to vadí a že bude nejlepší do toho nešťourat. Můžete se snažit o dohodu: "Oki, tak si dělej tu svou filatelii, ale jen v pondělí a ve čtvrtek, abychom mohli jít v těch zbývajících dnech do kina, na kolo, na diskotéku." Takovou dohodu pak velmi striktně dodržujte a nesnažte se mu na jeho "výdobytku" ani slůvkem nic ubrat.

A na závěr - když by se vám náhodou stalo, že váš partner na takové ultimátum přistoupí a skutečně udělá to, co po něm ultimativně požadujete, pak byste měla vzít nohy na ramena a utíkat pryč, dokud vám budou síly stačit. V praxi právě prokázal, jak moc je slabý a nespolehlivý. Dnes ustoupil vám, příště ustoupí někomu jinému.

 

 

 

Nepřehlédněte:

Hledáme si partnera I

Hledáme si partnera II

Hledáme si partnera III

Hledáme si partnera IV

Hledáme si partnera V

Hledáme si partnera VI

 

 

 

Přečtěte si také:

Rozešli jsme se, co dál?

Přenošený vztah

Nevěra, žárlivost, kariéra a další ničitelé vztahů

Jsem single a co má být?

Nevěra a její nejčastější důvody

Sex s tebou mě nebaví

Když pravda je horší než lež

 

 

 

ANKETA: Ultimátum


Celkem: 90 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Archív 2009
 • Andrea 30.09.09, 11:07

  Rozbalit 1.

 • Andrea

  Zajímalo by mě, jak je na tom sama autorka s muži. Když tak všechno nejlíp ví a zná, má na všechno odpověď. Jsou věci, které opravdu platí obecně, ale každý muž je jiný a tprve když ho poznáme, tak můžeme vědět jak na něj.

 • Petra 06.05.10, 19:06

  Rozbalit 2.

 • Petra

  Přesně tak, zrovna dnes mi ten můj po dvouletém vztahu, kdy se stále nerozvedl s ženou se kterou už tři roky není, řekl: já asi potřebuju, abys mi dala ultimátum, jinak se nikdy nerozhoupu....co na to říct, všechny tyhle rady jsem dodržovala a málem si tím zničila psychiku, zbytečně, kdybych na něj zatlačila už dávno, mohlo to být celé jinak:(

 • Kris 16.01.11, 21:07

  Rozbalit 3.

 • Kris

  :D:D Matka jednou na tátu: Buď já nebo kytara. A otec: To už nikdy neříkej, víš, co bych si vybral :D

 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
871918

RSS:
Toplist
aaaaaa