Jak dosáhnout orgasmu?

- Jak dosáhnout orgasmu?
Rubrika:  Smyslná

Jak dosáhnout orgasmu?

04.05.12, 09:00, autor: Plavovláska
Někdy je pro ženu těžké dosáhnout orgasmu. Může být nezkušená ona, partner, nebo oba :). Nejlépe je si o tom promluvit.

Čtenost -   Diskuze: (3
 

 

Klitoriální stimulace je klíčem k orgasmu ženy. Dosáhnout orgasmu při masturbaci je daleko jednodušší, než při samotné souloži s mužem. Pomocí masturbace dokáží dosáhnout orgasmu ženy téměř všechny.

 

Masturbací  se naučíte i nejúčinnějším metodám stimulace svého klitorisu, které pak můžete uplatnit při milování. Pokud jste ještě neměla orgasmus při milování s partnerem, takto si snadno ověříte, že jste schopna vyvrcholení. Záleží pak už jen na technice, abyste orgasmu dosáhla i při sexu.

 

Promluvte si o tom

Toto je základ. Se svým partnerem musíte o společném milování hovořit. Pokud se stydíte, použijte k tomu treba ICQ nebo nějaky chat. Daleko lépe se říkají věci, které byste partnerovi do očí nikdy neřekla. Třeba budete sama překvapená, že i jeho něco trápí a potřeboval by naopak pomoc od vás. Řekněte přesně, co se vám líbí, co vás vzrušuje, domluvte se, jak to vyzkoušíte. Nebojte se nových věci. Experimentujte.

 

 

Uvolněte se

Milování není sportovní výkon, ve kterém musíte uspět a zvítězit. Nejste povinna v určitém časovém limitu předvést bombastický a šokující orgasmus. Milování vás musí těšit. Musí vám být příjemné. Vám i partnerovi. Nestresujte se. Uživejte si to. Ženy občas mají tendence sledovat jestli je jejich partner spokojený, jestli v této poloze vypadají dobře, myslí zoufale na své vyvrcholení a jsou tak ztrémované, že potom dosažení orgasmu nejsou schopny. Nedělejte to. Milujete se z radosti a v lepším případě i z lásky, tak si to užijte.

 

 

Orální sex jako předehra

Ve skutečnosti samozřejmě vůbec nemusí jít jen o předehru. Partner vás může k uspokojení přivést jen orálním sexem. Ale i jako stimulace před samotnou kopulací je orální sex naprosto bezkonkurenční.

 

 

Minimální vstup

Máte-li vyzkoušeno, že klitorálního orgasmu dosahujete lehce pak vyzkoušejte dráždění klitorisu penisem. Tedy penisem nevniká muž do pochvy, ale citlivě přejíždí mezi stydkými pysky ženy. Nebo v  poloze "muž nahoře" se nadzdvihne na rukách a pohybujte jen konečkem penisu mezí pysky ohanbí směrem dovnitř a ven tak, aby na ně tlačil. Tato metoda není dostatečně uspokojující pro muže, ale použijete-li ji mezi obdobími hlubšího pronikání, může být pro  pro ženu velmi vzrušující.  Stimuluje totiž  poševní vchod.

 

 


Minimální ústup - maximální vstup
Muž vnikne co nejhlouběji do ženy a nepohybuje se dovnitř a ven, ale spíše nahoru a dolů. Znamená to, že penis jen mění v pochvě polohu. Tlačí střídavě na přední a zadní stěnu poševní. Současně muž je pevně přitisknut podbřiškem na ženině vnějších pohlavních orgánech a dráždí jí tak tlakem klitoris. Velice účinná metoda, která nese nejlepší výsledky, když je žena nahoře "na koníčka".

 

 

 

Maximální ústup

Muž po každém proniknutí vytáhne úplně penis ven z pochvy. Při pronikání zpět dojde k natahování velkých stydkých pysků, nepřímému dráždění klitorisu a přímému dráždění poševního vchodu. Proniknutí musí být razantni, nikoliv však pro ženu nepříjemné či snad bolestivé.

 Dvojitá stimulace
Pří souloži vyberte takovou polohu, při které může partner rukou snadno dosáhnout na ženin klitoris, takže jí může poskytovat stimulaci navíc. Takže kromě pronikání penisu do pochvy ji dráždí i rukou.  Případně si může žena dráždit klitoris rukou sama.

 

 

Použijte pomůcky

Existuji samozřejmě různé erotické pomůcky, které k tomuto účelu slouží. Například je kroužek, který má na sobě připevněnou speciální "pacičku". Kroužek si muž navlékne na penis pacičkou dopředu a ta při souloži dráždí klitoris. Nebo je například jakýsi "kondomovibrátor" což je gumový návlek na penis, ktery je zakončený kuličkou, která při souloži vibracemi zvyšuje prokrvení pánevního dna a tím značně posiluje i šance na vaginální orgasmus.

 

 

Přečtěte si také:

Sexuální pověry

Zpestřete svůj sex - netradiční místa I

Zpestřete svůj sex - netradiční místa II

Miláčku, sveď mě

Švédskou nebo ruskou trojku?

Onanie, masturbace, ipsace

Orální sex

Šlehačku nebo polevu?

 

ANKETA: Máte pravidelně při sexu orgasmus?

Hlasuj pro možnost Ne

Celkem: 2170 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Archív (11.10.2009)
 • tGJpButo 26.05.10, 05:36

  Rozbalit 2. CrwwPNlRzxcn

 • tGJpButo

  QfZYZZ <a href="http://cmtdpafvusur.com/">cmtdpafvusur</a>, [url=http://oscjttjjcumt.com/]oscjttjjcumt[/url], [link=http://hmluerovhoom.com/]hmluerovhoom[/link], http://gaazsatqlhso.com/

 • Magda 30.11.15, 08:16

  Rozbalit 3.

 • Magda

  Dosáhnout orgasmu není zase taková problém, když si najdete na to ty správné přípravky, já soobně používám LibidoUp a musím říct, že s ním je to fakt božííí !!!

 • Gigolo 30.04.16, 17:24

  Rozbalit 4.

 • Gigolo

  Zasukej si s mladym peknym svalnatym muzem za penize www.gigolo4you.cz

 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
911913

RSS:
Toplist
aaaaaa