Jackson zazpívá miliardáři, ale chce kolem sebe špičkové lékaře

- Jackson zazpívá miliardáři, ale chce kolem sebe špičkové lékaře
Rubrika:  Kulturní

Jackson zazpívá miliardáři, ale chce kolem sebe špičkové lékaře

02.03.09, 10:36, autor: Černovláska
Král popu Michael Jackson (50) požaduje přítomnost devíti lékařů na chystaném soukromém vystoupení. Pro případ, že by se Jacksonovi během jeho návratu na pódium najednou udělalo špatně, chce mít lékaře po ruce, uvedl zpěvákův životopisec Ian Halperin. Michael souhlasil, že letos v dubnu zazpívá na večírku ruského miliardáře Olega Derispaska, a to za odměnu 2,9 milionu dolarů.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

"Ve smlouvě si vyhradil, že musí mít v dosahu tým expertů, kteří dohlédnou na to, že je v nejlepším pořádku," říká Halperin, autor chystané knihy Unmasked - příběh Michaela Jacksona.

 

Pokud bude mít toto malé vystoupení úspěch, mohlo by předznamenat, že Jackson zazpívá v londýnské O2 aréně. Bylo by to jeho první velké vystoupení od Michaelova posledního turné v roce 1996.

 

"Ten koncert bude jeho prvním vystoupením po letech a může si na něm otestovat, zda by mohl vystoupit i v Londýně. Ale vše záleží na jeho zdraví," dodává Halperin.

 

Dodatek ke smlouvě na vystoupení pro Derispaska obsahuje podle Halperina požadavek na 9 špičkových lékařů, kteří budou po celou dobu přímo na místě, 11 vynikajících šéfkuchařů, 1200 lahví nejlepší balené vody na světě a 6 fyzioterapeutů.

 

ANKETA: Co byste udělali za honorář 2,9 milionu dolarů?


Celkem: 32 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Korzo
 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
762563

RSS:
Toplist
aaaaaa