Halloween? Je čas čar a kouzel!

- Halloween? Je čas čar a kouzel!
Rubrika:  Tajemná

Halloween? Je čas čar a kouzel!

30.10.19, 00:00, autor: Čarodějka
Opravdu, kdy jindy čarovat než právě na Halloween, kdy se prý oba světy setkávají a hranice mezi nimi je nejtenší.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Spousta lidí se domnívá, že se jedná o americký, importovaný svátek. Ale není to pravda. Je to přesně naopak. Do Ameriky přicestoval a tudíž byl importován z Evropy v době, kdy se právě na nový kontinent stěhovaly stovky a tisíce evropanů. Je to tedy náš, jeden z nejstarších svátků vůbec.

 

Brána mezi světy

Pokud tedy chcete na Halloween čarovat, nejdříve zjistěte, jestli je "brána mezi světy" otevřena i ve vaší blízkosti. Rozsviťtte oranžovou svíci a dejte ji do okna. Ujistěte se, že není v okně průvan. Pokud svíce v okně blíká a plamen se chvěje, pak je brána otevřena a je blízko. Můžeta začít čarovat, ale více než kdy jindy platí, že co v těchto chvílích vyšlete, to se k vám trojnásobně vrátí. Tak se snažte, abyste si opravdu hodně nezkomplikovali život. A dělejte kouzla spíš ochranná a láskyplná, případně hledejte budoucnost.

 

 

Zbavte se všeho zlého

Začít můžete třeba tím, že se zbavíte všeho zlého z minula. Buďto si vyrobte, nebo klidně i namalujte na papír panenku, která bude představovat vás. V žádném případě to nemusí být umělecké dílo, stačí i ta nejprimitivnější malůvka, nebo "pytlík s hlavičkou".  Do této panenky je třeba vložit všechno zlé, co vás v uplynulém období od minulého Halloweenu potkalo. Buďto to napište rovnou na obrázek panenky na její tělo, nebo to napiště na kousek papíru a vložte do panenky hadrové. Na Halloweenský večer pak tuto panenku spal. Sleduj jak hoří a celou duší prociťuj jak všechno zlé odchází a před tebou je krásně a čisto. Tímto byste se měli zbavit veškerých starostí a trápení z minula.

 

 

Najdi svého budoucího partnera

Praví se, že o kom se vám o Halloweenské noci zdá, ten je vám souzen, ale to nelze nijak aktivně ovlivnit. Ale je i kouzlo, kde podobu budoucího partnera můžete spatřit. Připravte si zrcadlo, svíci, jablko a kartáč na vlasy. Až se setmí, sedněte si před zrcadlo a zapalte svíci tak, abyste ji viděla v zrcadle za svým levým ramenem. Pomalu snězte jablko a začněte si pročesávat kartáčem vlasy. Než si vlasy pročešete stokrát, měl by se v zrcadle objevit obraz vašeho budoucího miláčka.

 

 

Budoucnost vašeho současného vztahu

Pokud máte partnera, tak si o Halloweenském večeru udělejte ohníček, nebo si sedněte ke krbu. Před tím si pořiďte dva lískové (neloupané) oříšky, pro každého jeden. Oříšky pak společně vhoďte do ohně. Sledujte jak hoří. Pokud vzplanou a společně shoří, tak vás čeká společná budoucnost. Pokud bude jejich hoření bouřlivé - budou praskat, pukat či různě poskakovat a střílet, čeká vás pěkně bouřlivý vztah. Pokud však neshoří, nedohoří, nebo shoří jen jeden, pak vám společná budoucnost souzena není.

 

 

Věštba - jak bude vypadat příští rok

Vezměte 6 stejných hrnků a položte je vedle sebe na stůl. Do jednoho dejte  minci, do druhého snubní prsten, do třetího vřes, do čtvrtého kousek jablíčka, do pátého stočený papírový lístek a šestý zůstane prázdný. Každému člověku v rodině pak zavažte šátkem oči a několikrát ho zatočte, aby ztratil orientaci a nevěděl, co v kterém hrníčku je. Pak ho nechte vybrat, aby na jeden ukázal. Podle toho, co v hrnečku bude, zjistíte, jak se bude v příštím roce mít.

Prsten znamená, že do roka potká toho pravého, nebo bude mít rovnou svatbu
Mince znamená peníze
Vřes přinese štěstí

Jablíčko značí zdraví, nebo zlepšení zdravotního stavu

Lístek papíru pak znamená splnění tajného přání
Prázdný hrnek naznačuje hodně práce, moc úsilí a málo radostí.

 

Tak hodně štěstí!

 
Zdroj: Archív 2018
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
1438512

RSS:
Toplist
aaaaaa