Gumoví medvídci chrání děti před onemocněním

- Gumoví medvídci chrání děti před onemocněním
Rubrika:  Novinky

Gumoví medvídci chrání děti před onemocněním

22.09.08, 09:14, autor: Kočička
Pokud chcete ochránit své dítě před nastávající chřipkovou sezónou a víte, že polykat vitamíny průmyslově vyráběné je více méně zcestné, zkuste mu kupovat gumové medvídky.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Ne ne, není to zpráva z ranku "dívejte se z okna obráceného na jih a narodí se vám syn". Pokud zajdete do lékárny a požádáte lékarníka, aby vám něco na prevenci proti podzimnímu onemocnění poradil a odmítnete vitamíny, s největší pravděpodobností vám nabídne juwim. Můžete si ho samozřejmě koupit přímo v lékárně. Nebo stačí kupovat gumové bonbóny - například známé medvídky. Ti se totiž právě z juwimu vyrábějí.

 

Co je to vlastně juwim? Jedná se o výtažek ze sušené hovězí krve, který obsahuje volné aminokyseliny (např. kyselina asparagová, glutamová, threonin, serin, prolin a řadu dalších běžných aminokyselin), oligopeptidy (nízkomolekulární bílkoviny), vitamíny (thiamin, riboflavin) a další důležité obsahové látky.

 

Juwim lze s výhodami použít pro výživu široké populace včetně sportovců, kde zlepšuje metabolický stav organismu. Je vhodný na všechny stavy vyčerpanosti. U osob středního a vyššího věku se používáním odstraní stres, sníží duševní i fyzická vyčerpanost. Jeho používáním se zvýší schopnost soustředění jak při fyzicky, tak i psychicky náročné činnosti. Lze ho použít jako prostředek prevence chřipky, angíny, chorob horních cest dýchacích a snižuje frekvenci jejich výskytu. 

 

Ale medvídky bychom měly mlsat i my, milé dámy, pokud si chceme udržet dlouhé mládí a svěžest. Uvedený tkáňový výtažek má totiž schopnost působit preventivně proti destrukci organismu ve smyslu jejího časového zbrzdění. Takže - oddaluje stárnutí.

 

Juwim posiluje i psychiku. Proto je lepší při psychické zátěži spolykat pár gumových bonbonků, než se cpát anitdepresivy. Výhodu má tu, že se jím nelze předávkovat a nevzniká na něj závislost.

 

 

 

ANKETA: Máte rádi gumové medvídky?


Celkem: 97 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: ČTK
  • Neregistrovaný 01.11.08, 17:49

    Rozbalit 1. Mar'tásková

  • Neregistrovaný

    Jééé,to dám přečíst svýmu muži,kterej to naší dvouletý dceři nechce dávat:-))

 
Profil blogu
Profil sekce "Novinky"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:06

Přístupů:
227130

RSS:
Toplist
aaaaaa