Gaia Mesiah vyrazila za inspirací do Asie

- Gaia Mesiah vyrazila za inspirací do Asie
Rubrika:  Kulturní

Gaia Mesiah vyrazila za inspirací do Asie

18.01.10, 12:25, autor: Maggie
Vyměnit prostory své pražské zkušebny za inspirativní prostředí posvátných míst se na nějakou dobu rozhodla známá rocková skupina Gaia Mesiah, kterou čeká společné soustředění v Asii.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Celá kapela ve složení Viktor Dyk, Santa Morella, Misha Cortéz a Jirka Tille odletěla do Indie, která se stává výchozím bodem jejich fyzické i duchovní cesty. Během svého několikatýdenního putování hodlá Gaia Mesiah načerpat energii, získat inspiraci pro nový repertoár a v neposlední řadě upevnit vzájemná pouta. Vrcholem asijské mise se stane Giri Valam, pouť konaná za úplňku kolem posvátné Hory ohně a svatého místa Boha Šivy, hory Arunachala. Idea cesty vznikla na základě impulsu Jaze Colemana (Killing Joke), dlouholetého přítele kapely a producenta posledního řadového alba Gaia Mesiah.. Všestranný charismatický umělec se k Viktorovi, Morelle, Mishe a Jirkovi na část cesty připojí. Řečeno jeho slovy: „Pokud absolvujete Giri Valam, z nějakého důvodu přestanete přemýšlet jako JÁ, a začnete myslet jako MY.“Po svém návratu plánuje kapela natočit nový singl (předběžný termín vydání  15. 4. 2010), po kterém bude na podzim následovat celé album, opět v produkci Jaze Colemana. 

O zážitky a pocity z cest se kapela hodlá podělit i se svými fanoušky, a to prostřednictvím blogu, webu a stránek Gaii na Facebooku, kde budou muzikanti kromě svých cestovatelských postřehů zveřejňovat i autorské fotografie a možná poodhalí i něco ze svých nových nápadů.  

 

Gaia Mesiah

 

 
Více informací  na:


www.gaiamesiah.com
, www.gaia.bloguje.cz, www.facebook.com/gaiamesiah

 
Zdroj: TZ
 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
808658

RSS:
Toplist
aaaaaa