Dolgit®: Úleva od bolesti

- Dolgit®: Úleva od bolesti
Rubrika:  Zdravá

Dolgit®: Úleva od bolesti

13.04.09, 00:27, autor: Danielka
Jaro klepe na dveře a s ním i naše touha začít sportovat! Protože s pohybem se cítíme plní energie, regenerujeme jím náš organismus a protahujeme a posilujeme svaly. Odměnou nám je pocit radosti a úsměv na tváři. S pohybem se ale občas přihodí neplánované úrazy nebo nehody, které mohou být příčinou bolestí postižených částí těla. Řešení těchto problémů pomůžou odstranit volně prodejné léky Dolgit®krém a Dolgit®gel, které přinesou našemu tělu rychlou úlevu a první pomoc.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Jako se s příchodem jara probouzí příroda, probouzí se i v nás touha po aktivním pohybu, ať už v podobě náročných či lehčích sportovních aktivit nebo jen procházkách v přírodě. Pohyb je zkrátka pohyb, který v dlouhém zimním období chybí, protože tělo chce samovolně odpočívat doma v teple a připravovat se na nevlídné podmínky, kterým denně čelí venku. Naše těla bychom neměli přimět ke zvýšené činnosti násilným způsobem, ale pozvolným zapojováním různých typů sportů, které máme rádi a při kterých se cítíme dobře.

Důležité je nepřetěžovat pohybový aparát a zvolit mírnou a vzestupnou zátěž, abychom si nepřivodili bolesti kloubů či svalů, a nebo si vyvrkli kotník špatným došlápnutím, jehož léčba je velmi zdlouhavá, přestože se nejedná o nic tak vážného, jako je např. zlomenina. Nebezpečné jsou také pády, při nichž vznikají naraženiny nebo lidově „modřiny“, které jsou bolestivé a jsou naší „ozdobou“ delší dobu, než bychom si přáli. 

 

Zraníte-li se obdobným způsobem a návštěva lékaře není nutná, ale vy byste přesto rádi svému tělu ulevili, můžete sáhnout ve své lékárničce po přípravcích Dolgit®krém a Dolgit®gel. Jedná se o vysoce efektivní přípravky při léčbě revmatických i nerevmatických bolestí pohybového systému. Jsou určeny k léčbě poranění pohybového ústrojí jako je zhmoždění, výron, vymknutí, vykloubení a namožení svalu, při sportu nebo při nehodách. Na doporučení lékaře se přípravky používají k léčbě akutních či chronických zánětlivých a bolestivých chorobných stavů pohybového ústrojí, při bolestech spojených s degenerativním onemocněním kloubů a při zánětech žil. Přípravky jsou rychle absorbovány kůží a působí v postižené tkáni. Účinkují půl hodiny po nanesení krému a jsou určeny dospělým a dětem od 14 let. 

 

Přípravky se používají vždy dle pokynů příbalového letáku či lékaře. Přípravky se nanáší 3-4krát denně v časových odstupech 3-4 hodiny na postižené místo 4-10cm dlouhý proužek krému nebo gelu a pečlivě se vetře. Průnik krému nebo gelu přes kůži může být podpořen použitím okluzivního obvazu. U revmatických onemocnění délku léčby určuje lékař, většinou postačují 2-3 týdny, u poranění při sportu nebo při nehodě 2 týdny. Po nanesení Dolgit®krém a Dolgit ®gel na postižené místo se doporučuje omytí rukou. Výhradním distributorem pro Českou republiku je společnost PRO.MED.CS Praha a.s.

 

 

Nutný dovětek ke každému léku:

Dolgit gel a Dolgit krém jsou léky k vnějšímu užití. Obsahuje ibuprofenum. Pečlivě čtěte příbalovou informaci.

 
Zdroj: PR článek
 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Zdravá"
Profil blogu
Založen:
11.9.2008 9:27:46

Přístupů:
895647

RSS:
Toplist
aaaaaa