Doktor House další čtyři roky

- Doktor House další čtyři roky
Rubrika:  Ze společnosti

Doktor House další čtyři roky

15.09.08, 07:53, autor: Plavovláska
Hugh Laurie, představitel doktora House v oblíbeném stejnojmenném televizním seriálu, se upsal filmovému studiu Universal na další čtyři roky. Nová smlouva mu zaručuje místo mezi nejlépe placenými televizními herci.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Hugh Laurie je devětačtyřicetiletý britský herec, který si podle deníku Daily Mail přijde za natočení jednoho dílu oblíbeného seriálu na 220 000 liber, což je zhruba 6,7 milionu korun. Ročně si vydělá pět milionů liber (152 milionů korun).

 

Lepší plat než on mají za účinkování v seriálech údajně jen William Petersen, který za jednu epizodu Kriminálky Las Vegas bere 334.000 liber, a Kiefer Sutherland, jemuž smlouva za jeden díl seriálu 24 hodin zajišťuje 278.000 liber.

 

V roli vtipného, sebevědomého, svérázného a neomaleného diagnostika se v uterý obejví v USA už v páté řadě pokračování seriálu. V Česku Nova vysílá v současné době řadu čtvrtou.

 

Herec, přestože si získal celosvětovou popularitu, prý ale není spokojen. V rozhovorech si velice často stěžuje, že velmi trpí odloučením od rodiny. Od manželky a tří dětí, které žijí i nadále v Británii. Hugh proto zakoupil velký dům se zahradou v Hollywood Hills. Možná se už letos jeho rodina do USA přestěhuje.

 

Nu a my se můžeme dál těšit na skvělého Doktora House.

 

 

 

 

 

ANKETA: Sledujete seriál Doktor House?


Celkem: 63 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: ČTK
 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
299253

RSS:
Toplist
aaaaaa