Čtvrtý díl ságy Stmívání pod názvem Rozbřesk se začne natáčet na podzim

- Čtvrtý díl ságy Stmívání pod názvem Rozbřesk se začne natáčet na podzim
Rubrika:  Kulturní

Čtvrtý díl ságy Stmívání pod názvem Rozbřesk se začne natáčet na podzim

10.02.10, 13:06, autor: Maggie
Zatímco netrpělivé divactvo a řekněme si otevřeně, že především fanynky, čekají na třetí díl ságy pod názvem Zatmění (Eclipse), připravuje štáb již natáčení dílu čtvrtého. I když kolem něj panuje ještě řada nejasností.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Producent ságy, Wyck Godfrey, řeší hned několik důležitých otázek, které se přímo čtvrtého dílu týkají. Především - vůbec není ještě prý jasné, jestli tento původně jeden (čtvrtý) díl nebude muset rozdělit na dva. Je tam prý tolik materiálu, který by jeden díl unést nemusel.

 

Ovšem nejdůležitějším rozhodnutím zřejmě bude, jak se vůbec bude čtvrtý díl točit. Půjde v něm totiž o to, že se Bella s Edwardem vezmou a vzápětí se jim narodí dítě, které pojmenují Renesmee. Bude to samozřejmě napůl člověk a napůl upír a tudíž to nebude tak "úplně normální" miminko. Například chodit a mluvit má už v sedmi dnech života. A samozřejmě takové děťátko, které vám během jednoho dílu dospěje a nemá to vypadat směšně, se musí opravdu udělat odborně.

 

V současné době tedy tvůrci zvažují různé technologie, kterými by toto zadání zvládli, ale konečné řešení bude až na řežisérovi, který podle dostupných informací ještě stále není vybrán.

 

Nu, ale to jsme opravdu daleko. Zatím nás místo Rozbřesku čeká Zatmění.

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
869142

RSS:
Toplist
aaaaaa