Cristovao chce být uznávaný zpěvák, ne rychlokvaška ze SuperStar

- Cristovao chce být uznávaný zpěvák, ne rychlokvaška ze SuperStar
Rubrika:  Kulturní

Cristovao chce být uznávaný zpěvák, ne rychlokvaška ze SuperStar

29.06.10, 10:50, autor: Maggie
Finalista Česko Slovenské SuperStar Ben Cristovao (23) pokřtil 24. června svoje debutové album Definitely Different. Představil i svůj první videoklip k písni Give Me More. Ambice má velké. Chce se stát slavným a uznávaným zpěvákem.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Podpořit ho přišla řada hostů včetně Moniky Bagárové, Lejly Abbasové či Kryštofa Michala z kapely Support Lesbiens.Na rozdíl od svých kolegů ze SuperStar to Ben rozjel opravdu ve velkém. Hned první desku natáčel v torontském studiu a jak Korzu prozradil, jeho snem je prosadit se u nás i v zahraničí.
"Určitě chci být uznávaný v Česku. Chci lidem ukázat, že nejsem rychlokvaška ze SuperStar. Myslím, že mám na víc. Dokáži se rozvíjet a dělat kvalitní hudbu," věří si zpěvák."Půl roku jsem chodil na zpěv a chci v tom pokračovat i nadále. Potřebuji se zdokonalovat a dělat toho co nejvíce. Zatím jen zpívám a tancuji, teď chci ještě začít hrát," prozradil Ben své plány.Křtu jeho prvního CD se měla zúčastnit i zpěvačka Dara Rolins. Ta se ale nakonec omluvila, že nepřijede.
"Právě mi poslala SMS, že se moc omlouvá, ale že bohužel nedorazí. Vlezla jí do toho neodkladná práce. Jinak by určitě přišla," hájil ji Ben.Kdo naopak dorazil byla zpěvákova kolegyně ze SuperStar Monika Bagárová, se kterou prý zpěvák údajně chodí.

 

"Je to samozřejmě blbost. Jsme od SuperStar nejlepší kamarádi a vydrželo nám to až doteď, za což jsem moc rád. Monika je pro mě jedinečný člověk. Není ale pravda, že bychom spolu měli něco víc," vysvětlil Ben.

 
Zdroj: Korzo
 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
763667

RSS:
Toplist
aaaaaa