Čokoládou proti celulitidě

- Čokoládou proti celulitidě
Rubrika:  Krásná

Čokoládou proti celulitidě

20.05.19, 00:00, autor: Michaelle
Zdá se vám to jako nesmysl? Vždyť pravidelným a hojným požíváním této sladké pochoutky přeci nabíráte nechtěná kila, s kterými dříve či později přichází i nehezká celulitida. To je také důvod, proč si čokoládu většina z nás odpírá, přestože na ní máme chuť. Je ale spousta důvodů, proč si čokoládu alespoň jednou za čas neodepřít. Vždyť blahodárné účinky čokolády na lidský organismus jsou známé již více než 2000 let. Jen ji nesmíme užívat výhradně vnitřně a kromě jazyka dopřát sladkou rozkoš i ostatním částem těla. A to formou velmi příjemné masáže.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Výjimečná  síla čokolády

O výjimečnosti čokolády z pravých kakaových bobů věděli již staří aztékové. Čokoláda dodává tělu pocit dobré nálady tím, že v mozku stimuluje tvorbu dopaminu, uvolňuje endorfiny a serotonin – jinými slovy zdroje štěstí. Mimo to i výrazně omlazuje pokožku. Čokoláda je také považována za účinné afrodiziakum.

 


Čokoládové masáže

Rafinované spojení  čokolády a hřejivé masáže tím nejlepším způsobem, jak můžete svému tělu tuto sladkou pochoutku dopřát. Díky čokoládovému zábalu tělo přes pokožku vstřebává důležité vitamíny, minerály, aminokyseliny a antioxidanty. V tomto podání má čokoláda více než příznivý vliv na činnost srdce, celkovou detoxikaci a významně působí proti celulitidě, přičemž zanechává pokožku jemnou, vláčnou a dokonale vyhlazenou.

 

 

Čokomasáž v praxi

Čokoládová masáž se v Teplicích nad Bečvou provádí masážní olejovou emulzí, která se získává lisováním z kakaových bobů. Tato emulze je za pokojové teploty v tuhém stavu, proto je nutné ji pře aplikací zahřát ve vodní lázni na příjemnou teplotu cca 38° Celsia. Jedná se o velmi jemnou relaxační masáž, pro kterou se využívá celé plochy rukou i předloktí. Olej lisovaný z kakaových bobů nejenže zjemní pokožku, ale navíc i intenzivně voní po čokoládě. Během chvíle se uvolní svalové napětí a příjemná vůně stimuluje v mozku pocit pohody a štěstí. A na závěr? Jak jinak než sladká tečka v podobě kousku luxusní a lahodné hořké čokolády. Potěšení chuťových buněk je tím nejlepším zakončením výsostně sladkého a voňavého zážitku.

 
Zdroj: Archív 2011
 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Krásná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:53:31

Přístupů:
1108798

RSS:
Toplist
aaaaaa