Co máte do dlaně vepsáno ...

- Co máte do dlaně vepsáno ...
Rubrika:  Tajemná

Co máte do dlaně vepsáno ...

25.07.17, 08:00, autor: Čarodějka
Lidstvo se už od pradávna snaží předpovídat budoucnost na základě nejrůznějších znamení, přírodních úkazů, či nejrůznějších tělesných znaků. Mezi takové rozhodně patří i symboly, které můžeme mít vepsány v dlaních. Víte co všechno můžete mít v dlani a co to o vás prozrazuje? Že jste si toho jěště nikdy nevšimli?

Čtenost -   Diskuze: (0
 

1. Trojúhelník

Pokud jste našli ve své dlani trojúhelník, jste obdařeni velkým talentem! Trojúelník jakékoliv velikosti vás předurčuje stát se respektovanou a skutečně úspěšnou osobností. Takže pokud máte doposud nepslněný sen, neváhejte a pusťte se do toho. Ať už jde o podnikání, sport nebo umění, jste zaručeně jedním z těch, co to dotáhnou daleko.

 

2. Hvězda

Máte na dlani hvězdu? Spleť jemných čárek v takovém tvaru předpovídá vnitřní sílu a vysokou inteligenci. Pokud se ta vaše hvězda nachází v horní části dlaně pod ukazováčkem, jste nepochybně člověk, který miluje dlouhé a hluboké filozofické debaty. Fascinuje vás vesmír, lidé a jejich chování, záhadné jevy a mystika. Nemáte problém položit jakoukoliv otázku, pokud chcete znát odpověď.

 

3. Kosočtverec

Našli jste ve své dlani kosočtverec? V životě se řídíte heslem: Risk je zisk! Milujete cestování a objevování nových a neprozkoumaných míst. Potřebujete cítit svobodu a vítr ve vlasech. Jste cestovatel, který miluje východy a západy slunce, jiné kultury a dobrodružství. Je o vás všeobecně známo, že jste odvážný, ba dokonce v očích některých až neopatrný člověk. Vy ale velice dobře víte, kde jsou vaše hranice, jen se je přesto snažíte pořád posouvat.

 

4. Ryba

Nespleťte si ji s kosočtvercem! Na první pohled jsou si totiž velmi podobni. Rozdíl spočívá v malém trojúhelníčku na špici kosočtvrce, který právě připomíná rybí ocas. Lidé s títmo znamením na dlani si zakládají na duchovní stránce své osobnosti. Fascinuje je spiritualita a záležitosti "mezi nebem a zemí".

 

 

5. Půlměsíc

Pokud jste na své dlani objevili půlměsíc, zapamatujte si, že nikdy nesmíte podcenit svou intuici. Je téměř stoprocentní. Je dokonce tak silná, že by se na vaše předtuchy a pocity mohli spoléhat i jiní. Možná neumíte předpovídat budoucnost na přání, ale pokud něco tušíte, pak nikdy nejste daleko od pravdy.

 

 

6. Trojzubec

Občas nazývaný též trident. Pokud se čára života na vaší ruce rozchází do třech dalších, jste skutečně šťastný člověk. O těchto lidech se říká, že jsou přímo pod božskou ochranou. Narodili se jako vítězové a výraz "vzdát se" jejich slovník nezahrnuje. Dosáhnou svého cíle i přes překážky a i když občas padnou na kolena, tak zase vstanou, oklepou se a bojují dál.

 

7. Kříž

Je podobně jako ryba znaklem osobnosti, které je blízká mystika a duchovno. Ale nemá potřebu hledat odpovědi, bádat po stopách naboženství a řešit postoje duchovních a učenců. Je pokorný, váží si přírody a žije v souladu s ní. Alfou a omegou je pro něj čistota, pravda a spravedlnost. Pritoritou je pokojný život v rodině a s přáteli.

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Tajemná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:58:16

Přístupů:
918531

RSS:
Toplist
aaaaaa