Chcete přestat kouřit? Zkuste citrón

- Chcete přestat kouřit? Zkuste citrón
Rubrika:  Praktická

Chcete přestat kouřit? Zkuste citrón

22.05.19, 00:00, autor: Černovláska
Citrón bezesporu je zázračné ovoce. Je až neskutečné kde všude se dá s úspěchem používat. Od léčby nachlazení, přes různé vyrážky, bělení zubů, dezinfekce, povzbuzení metabolismu, dá se používat jako ochucovadlo, v kosmetice, proti zápachu z úst. Využití citrónu je nepřeberně, ale víte, že vám může pomoct při vašem boji s kouřením?

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Pokud si opravdu přejete přestat kouřit zkuste,  když přijde chuť si zapálit, si dát do úst trochu  citrónové šťávy. Chuť na cigaretu údajně okamžitě pomine. Asi po třiceti dnech této léčby vás ani nenapadne si zapálit.

Noste sebou citrón (citróny) s navrtanou dírkou v kůře  a když přijde chuť na tabák, tak si nasajete plná ústa šťávy. A protože má citrón i povzbuzující účinky, můžete jej použít i když dostanete chuť na kávu. Protože pro mnoho lidí je představa káva a cigareta neoddělitelná. Proto je dobré se vyhnout popíjení kávy s přáteli kuřáky.

Je také dobré přestat používat silně kořeněná jídla, omezit pepř a sůl, protože to dráždí chutě a navozuje touhu po cigaretách a alkoholu.

Citron vám může pomoci i po prohýřené noci. Pokud jste moc nespali, jste unaveni a necítíte se svěží, vězte, že když si rozčtvrtíte citrón a lehce osolíte, a pak jej celý sníte (kromě kůry samozřejmě), mělo by vás to vzpružit natolik, že na vašich myšlenkových pchodech a schopnostech se soustředit nikdo nepozná, že ještě před hodinou byl velký problém si vzpomenout na vlastní jméno.

 
Zdroj: Archiv 2008
 
Profil blogu
Profil sekce "Praktická"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:46

Přístupů:
683078

RSS:
Toplist
aaaaaa