Chcete cestovat? Můžete i sama

- Chcete cestovat? Můžete i sama
Rubrika:  Aktivní

Chcete cestovat? Můžete i sama

23.05.16, 00:00, autor: Maggie
Mnoho lidí si myslí, že dovolená a příjemný zájezd může být určený jenom pro páry, nebo rodiny. Dnes tomu tak není. Je sice pravdou, že cestovní kanceláře cílí primárně na dvojice, ale stále je zde možnost zařídit si zájezd na vlastní pěst. V době internetu a různých rezervačních služeb je to v podstatě hračkou. Nehledě na to, že to vyjde i levněji. Stačí se o tom přesvědčit na vlastní kůži.

Čtenost -   Diskuze: (2
 

Nabídka letenek Air Malta je ukázkou, že třeba právě tato letecká společnost nabídne řadu destinací a zároveň jistoty příznivých cen. A to ať už je vaším cílem:

* Poznat zajímavá města

* Odpočívat na krásných plážích

* Vyrazit za jinou kulturou

 

 

Jednolůžkové pokoje jsou v hotelech samozřejmostí

I když většina pokojů je v současných hotelech dvoulůžkových, bez problémů se najdou i ty jednolůžkové. Ty obvykle cestovní kanceláře nenabízejí, ale pokud najdete online rezervační systém, tato možnost k dispozici bude. Samozřejmě se tato varianta promítne i na ceně, kdy není třeba hradit volnou a nevyužívanou postel, jako tomu v mnoha zájezdech je. Pokoj tak bude jenom pro vás. Pokud se nechcete nudit, stejně jako chcete uspokojit své potřeby, navštivte sexshop a sbalte si i v tomto směru vše potřebné, od čehož očekáváte, že vám bude v rámci vašeho pobytu dělat společnost. Doporučujeme samozřejmě všechny pomůcky zabalit do odbavovaného zavazadla.

 

 

Sbalení věcí je otázkou pár minut

Faktem dnes zůstává také to, že vyrazit můžete v podstatě kdykoliv. Stačí si jenom zabalit své věci. A to je otázkou pár minut. Jak proto, že na dovolené toho zase až tolik nepotřebujete, tak proto, že při cestě letadlem je třeba dodržet váhové limity. Hodit se vám může perfektní Under Armour oblečení, stejně jako celá řada dalších možností, které vás zcela určitě nezklamou. Tím si můžete být stoprocentně jista. Poté už se jenom dostavíte k odletové hale a můžete vyrazit.

 
Zdroj: TZ
 • Anička 30.03.20, 20:11

  Rozbalit 1.

 • Anička

  Já bych teda asi na cestování sama neměla odvahu. Třeba minulý rok, když jsem letěla na dovolenou, tak jsem to udělala tak, že jsem s sebou vzala alespoň svého psa. O toho by se totiž doma neměl kdo postarat. Problém byl, že do normálního letadla by ho nevzali, takže jsem ho místo toho svěřila do rukou https://www.roth.cz/

 • Teri 24.07.20, 14:59

  Rozbalit 2.

 • Teri

  Mám to stejně jako Anička. Já bych si cestování sama asi neužila. Většinou jezdím s manželem a dětmi. Tak si vždy užiju skvělou dovolenou. Letos se takto chystáme jet do Chorvatska. Vše ohledně dovolené už máme zajištěné. Jediné, co zbývá je cestovní pojištění. Zatím to ale vidíme tak, že si ho sjednáme u https://www.ervpojistovna.cz/ protože právě ti se na cestovní pojištění přímo specializují.

 
Profil blogu
Profil sekce "Aktivní"
Profil blogu
Založen:
8.7.2010 9:27:53

Přístupů:
535163

RSS:
Toplist
aaaaaa