Česnekový sirup je 10x silnější než penicilin

- Česnekový sirup je 10x silnější než penicilin
Rubrika:  Zdravá

Česnekový sirup je 10x silnější než penicilin

05.11.18, 00:00, autor: Plavovláska
Je snadné si vyrobit sirup z česneku. Proč byste to dělali? Protože česnekový sirup je požehnáním pro vaše zdraví. Zvláště v podzimním období deštíků, mlh, větrů a ranních mrazíků, kdy je velmi snadné se nachladit nebo chytit chřipku.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Česnekový sirup rozhodně není jen na nachlazení. Používá se preventivně pro posílení imunity. Ale dokáže velmi významně snižovat krevní tlak a cholesterol.


Vyrábí se z jednoduchých a zcela dostupných surovin:

 

8 stroučků česneku, rozmačkaného najemno

200 ml jablečného octa

200 ml medu

 

Rozmixujte česnek v mixéru, přidejte med a jablečný ocet. Mixujte dalších 15 vteřin. Poté přelejte rozmixovanou směs do uzavírací sklenice nabo lahvičky a uložte 5 dní v lednici. Nu a pak je už hotovo a česnekový elixír je připraven ke konzumaci.

 

Užívejte tak,  že každé ráno rozmícháte 2 čajové lžičky ve skleničce vody a vypijete nalačno.

 

 

O ingrediencích

 

Česnek  je jednou z nejzdravějších surovin na světě, má antibakteriální účinky, může zabránit prochladnutí a viróze.  Česnek posílí váš imunitní systém a je přirozeným, přírodním antibiotikem.

 

Med má velké množství vitamínů a minerálů. Má také skvělé antibakteriální účinky. Navíc je skvělý proti kašli - tedy zklidňuje hrdlo a usnadňuje vykašlávání.

 

Jablečný ocet se používá jako prevence rakoviny. Je skvělý na ledviny, močový měchýř a močové cesty. Podporuje též spalování tuků a tudíž hubnutí.

 

 

 
 
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
BMI kalkulačka
Vaše výška:
Vaše hmotnost:
Datum:
cm
kg

Profil blogu
Profil sekce "Zdravá"
Profil blogu
Založen:
11.9.2008 9:27:46

Přístupů:
765528

RSS:
Toplist
aaaaaa