Český slavík 2009: Gott se zřekl dalších slavíků, Bílá by jich naopak brala víc!

- Český slavík 2009: Gott se zřekl dalších slavíků, Bílá by jich naopak brala víc!
Rubrika:  Kulturní

Český slavík 2009: Gott se zřekl dalších slavíků, Bílá by jich naopak brala víc!

30.11.09, 12:37, autor: Kočička
Slavnostní galavečer Český slavík Mattoni 2009, který se uskutečnil včera (28. 11.) v pražské Státní opeře, nikoho výrazně nepřekvapil. I o vítězství Martina Chodúra (19), vycházející pěvecké hvězdy ze SuperStar, v kategorii Objevu roku si už pár dnů před vyhlášením cvrlikali vrabci na střechách.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Českým slavíkem se již po pětatřicáté (!) stal Karel Gott, zpěvačkou Lucie Bílá, cenu v kategorii skupina roku si odnesli Kabáti před CHinaski a Divokým Billem.

 

Ani sami soutěžící nebyli nijak výrazně překvapeni. Karel Gott při děkovačce rozvíjel teorii, že lidem nad 70 let už by se mělo soutěžení zakázat a že z dalších Slavíků dobrovolně odstoupí.


"Myslím, že je to správný krok. Jsem o tom přesvědčen," řekl vážně Mistr.

Když však publikum vstalo a začalo mu tleskat, obrátil.
"Možná to byla ukvapená myšlenka. Já to nechám na vás. Třeba se některým sedmdesátníkům udělí výjimka," řekl se smíchem.

 

 

Karel Gott se rozhodně ještě neloučí

 
Gottovi se už ceny nevejdou do vitríny

Gott nám poté prozradil, jak to myslel doopravdy.
"Nejdřív jsem to myslel vážně, že z dalších soutěží odstoupím. Poté, když lidé vstali, jsem to bral už víceméně jako vtip."Jeho žena Ivanka na něj byla náležitě pyšná a  přiznala, že by jí to bylo líto, kdyby z dalších Slavíků odstoupil.


"Máme doma obrovskou vitrínu se všemi jeho cenami. Ta už je ale plná. Tak ty další dáváme na piáno. Myslím, že pár by se jich tam ještě vešlo," prozradila.

 

 

 

Bílá ještě nemá Slavíků dost
Zpěvačka Lucie Bílá, které dělal doprovod její syn Filip, by na rozdíl od Mistra ještě nějaké Slavíky uvítala.
"Letos jsem dostala svého dvanáctého. Třináctka je pro mě ale lepší číslo, takže klidně bych ještě nějakého brala," svěřila se.Na druhém místě v kategorii zpěvaček skončila Lucie Vondráčková, třetí pak Ewa Farna.

 

V mužské kategorii obsadil druhé místo Petr Kolář, následovaný Danielem Landou.

 

Objevem roku se stal překvapivě účastník soutěže SuperStar Martin Chodúr. Ačkoliv - masivní mediální podporou, jakou soutěž bezesporu je, se asi není čemu divit. Jen je to trošku vůči ostatním nominovaným, kteří mediální prostor neměli, nefér.V kategoriích Skokan roku se v mužské části umístil Vojtěch Dyk, v ženské Martina Jandová a ve skupinách Nightwork.

 

ANKETA: Měl by Karel Gott z dalších slavíků odstoupit?


Celkem: 21 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: Korzo
 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
790436

RSS:
Toplist
aaaaaa