Česko Slovenská Superstar: Třetí semifinále kluci

- Česko Slovenská Superstar: Třetí semifinále kluci
Rubrika:  Kulturní

Česko Slovenská Superstar: Třetí semifinále kluci

18.10.09, 02:44, autor: Maggie
Kluci začali večer společnou písní Sunny od Boney M. Musím říct, že jim tohle společné zpívání slušelo. Dokonce daleko víc, než některým z nich následné samostatné.

Čtenost -   Diskuze: (0
 


Martin Chodúr zazpíval baladu Hallelujah od Leonarda Cohena. Na Chdoúra to bylo poněkud pomalejší a musím říct, že jsem z toho měla obavy. Jenže Chodúr prostě zazpívá  zřejmě úplně všechno včetně telefonního seznamu, takže se ctí uspěl i s Cohenovým hitem. Podle Chodúra je to oblíbená píseň jeho maminky a to, že ji v soutěži zazpívá bylo její podmínkou, aby tam Martina vůbec pustila. Pokud ale vynecháme sentimentální tlachání, kterého Chodúr skutečně nepotřebuje, protože on na city opravdu hrát nemusí, pak se můj názor blíží nejvíce k Haberovi: "Ani Elvis by to líp nezazpíval."

 

Miroslav Šmajda (20) písničku Home od Daughtry věnoval své největší lásce - pivu!  Když povídal o své velké lásce od 16 let, která nezměněna trvá už 4 roky a pořád je zamilovaný, tak jsem začala tušit všivárnu. Protože nikdo není zamilovaný 4 roky. Osypala jsem se v podkolenních jamkách a s nechutí jsem čekala, že na nás vyspye opět svou již dříve proklamovanou lásku ke kytaře španělce. Jeho vyznání pivu mi mírně řečeno vyrazilo dech. a A jak se ozvalo z poroty - pokud se na tohle nechytne nějaký pivovar, tak už nikdy. Moje konsternace přetrvala i přes jeho pěvecký výkon, takže ve mě žádných následků nezanechal - ani negativních ani pozitivních. Porota si však Šmajdu chválila, takže to asi ušmajdal dobře :)

 

Where Ever You Will Go od kapely The Calling zpívá Marek Lacko (23). Ovšem před tím na sebe napráskal, že on a Ben Cristovao mají něco společného - tedy dívku, se kterou postupně chodili. Nejdřív Marek a pak i Ben. Při tom mě poprvé napadlo, že kluci si asi mají "dobrou trávu". Protože Šmajda s pivem a Lacko s Cristovaem na stejný ženský bylo na jeden večer víc než dost. Nicméně Lackovi zřejmě ona tráva moc neprospívá, protože zpíval falešně, falešně a zase falešně. Při hodnocení se Hejma vtipně zmínil, že ona holka nebude to jediné co mají s Cristovaem společné. Zjevně tím narážel na nepovedený Benův výkon z minulého kola. Pro mě je Lacko jednoznačným adeptem na vypadnutí!

 

Jan Bendig s přehledem vystřihnul song od Alicie Keys If I Ain't Got You. Bendig je přirozeně muzikálnía má  soulové cítění. Tady musím souhlasit s porotou. Jenže já nesdílím všeobecné nadšení nad tímto chlapcem, Já mu nadále nevěřím a i když vím, že to není pravděpodobné, tak by mi nijak nevadilo, kdyby vypadl ze soutěže teď i Bendig.

 

Leo Machala (20) si do semifinálového kola SuperStar vybral písničku od Robbieho Williamse Angels.Já Machalu nemůžu už dlouho. Podle mého je tady o tři kola déle, než být měl a Angels v jeho provedení mě v tomto mém přesvědčení ještě více utvrdil. Divačky by měly už konečně projevit soutdnost a hlasy mu neposílat. On zase až tak krasný není, aby to vyvážilo kompletně všechno ostatní.

 

Thomas Puskailer (28) zazpíval písničku  Song Ain't No Sunshine Billa Withers. Opět mě vůbec o ničem nepřesvědčil. Jen méně, než jindy bylo poznat, že je nezajímavý. Poněkud složitá kostrukce, ja vím, ale nic jednoduššího mě nenapadlo. Myslím, že opět mohu souhlasit s porotcem Hejmou - slušelo by mu to zřejmě v nějaké klučičí vokální formaci typu Lunetic. Sólový zpěvák prostě není a být nemůže, protože není ničím zajímavý.

 

Denis Lacho (15) si jako jediný z kluků vybral písničku ve slovenštině (česká písnička nezazněla vůbec), skladbu kapely IMT Smile Myslím, že môže byť. A mně nezbývá než s názvem písně souhlasit. Denis Lacho myslím, že môže byť. I když vím, že se púroti němu zvedají hlasy teenagerek v mém okolí a dost dobře nechápu proč, pro mě je Lacho příjemné poslouchatelný a i když je to takový nenápadný chlapec, tak jeviště mu sluší.

 

Ben Cristovao (22) si vybral písničku od zpěvačky, a sice od divošky Pink - Family Portrait. Tady jsem se předem bála a říkala jsem si, to bude zase trapas. Posledně do Cristovao totiž hodně pohnojil a tak jsem očekávala další sešup. Současně moje krásná mladinká neteř je jeho zarytá fanynka a asi by mi neodpustila, kdybych ho znovu "hnusně pomluvila" (!). Cristovao mi ale nedal šanci. Naopak. Věřila jsem mu každé slůvko a tohle se Benovi hodně povedlo. Určitě to byl jeho nejlepší výkon v celé soutěži a tak musim Cristovaa označit za skokana semifinále. Z absolutního propadu z minula k výškám těch nejlepších dneška. Jenže diváctvo často není spravedlivé a tak je docela možné, že bude Ben potrestán v tomto kole za kolo minulé a vypadne. Ovšem, dnes by mi to bylo docela líto. A to nejen kvůli mé spanilé neteři. 

 

 

ANKETA: Který z kluků by měl vypadnout v tomto třetím semifinálovém kole?


Celkem: 103 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: FOTO: TV Nova
 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
890484

RSS:
Toplist
aaaaaa