Česko Slovenská Superstar: Třetí semifinále holky

- Česko Slovenská Superstar: Třetí semifinále holky
Rubrika:  Kulturní

Česko Slovenská Superstar: Třetí semifinále holky

19.10.09, 00:29, autor: Maggie
Z šedivé nudy děvčat se vylouplo pár krásných kaštánků. Možná proto, že je podzim, možná proto, že si oddechly a pustily stavidla své přirozenosti.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Co se týče úvodu a sborového zpěvu tak opět musím říct, že kluci byli lepší, zajimavější a schopnost hrát týmově je u nich patrnější. Holčičí sborová Pink So what byla, jak jinak, proti klukům hodně nudná.

 

Markéta Konvičková si vybrala píseň There You'll Be od Faith Hill. Už minule jsem psala, že si myslím, že by měla být vyřazena. Ne, já neříkám, že neumí zpívat, nebo že se na  ni nedá dívat. Ale mě ničím, vůbec ničím, nezaujala. Nudná Konvičková si to ve svém medailónku ještě víc pohnojila - věnováním písně náhodnému kolemjdoucímu a pak vrazila srdičko, které mělo označit obdarovaného, prvnímu dítěti v publiku. Jsem na to alergická - fotografie státníků s děckem v náručí mi byly vždycky proti srsti. Myslím si, že to je gesto vypočítané na efekt, tudíž vypočítavé a inteligentního člověka nehodné. Konvičková se mi nelíbí a docela určitě by mi v soutěži nechyběla.

 

Paulína Ištváncová, která se zatím naprosto a vůbec nechytla, se jako první v tomto večeru rehabilitovala. Záměrně říkám jako první, protože tentokrát se vystoupení povedlo téměř všem holkám. Vybrala si píseň od Lauryn Hill Can't take My Eyes Off Youa poprvé se mi její vystoupní líbilo. Měla-li bych její účast brát komplexně, zůstává pro mne žhavou kandidátkou na vyhazov.

 

Karolína Majerníková, která mě doposud nijak nezaujala, to tentokrát také trošku vylepšila pisní Somewhere Over The Rainbow  od Evy Cassidy. Je to taková pilná, pracovitá včelka. Všechno co předvádí je nacvičené a vydřené. Tentokrát ovšem sklízela ovoce své píle. Ale i přesto zůstává Majerníková jednou ze tří nudných Slovenek, které ráda v příštím, semifinálovém kole postrádám.


Monika Bagárová mě uzemnila výběrem písně od Stevie Wondera Funy Day. Vůbec ale naprosto vůbec jsem si nedokázala představit, jak chce probůh, tuhle píseň určenou pro bicí zpívat se smyčcovým doprovodem. Bylo to pro mě nepochopitelné. Ale to, jak se s tím Mončičák Monička poprala, je pro mě nepochopitelné ještě víc. To dítě se prostě pro zpěv narodilo. Kouká jí to z očí a line se z hrdla. Je jen otázkou, jestli ji její početná rodina, kterou se snažila kompletně vyjmenovat ve svém originálním medailonku dostatečně podrží. Protože si myslím, že příliš mnoho běžných televizních diváků její úžasný výkon nedokáže vůbec ocenit. Nezpívala totiž žádnou hitovku, že... Nicméně Bagárová do finále patří.

 

Nikoleta Balogová  se písní Ben od Michaela Jacksona zařadila mezi ty, které podaly svůj nejlepší výkon v soutěži právě teď, před branami finále. Jenže - Nikoleta je pro mě na odpis už od začátku a je to poslední z trojice nudných Slovenek, které podlě mě stejně Superstar být nemohou, tak je úplně jedno kdy vypadnou. Klidně v tomto kole.

 

Leona Šenková nezklamala s písní Lásko voníš deštěm z repertoáru Marie Rottrové. Ovšem tuhle píseň původně nazpívala skupina Black Sabath s Ozzy Osbournem a tak není divu, že rockerce tělem i duší sedla jako hrnec na p*del.  Vážně přátelé, Leona je bezpochyby jeden z největších talentů letošní Suprstar a společně s Mončičákem Bagárovou a Martinem Medvědem Chodúrem by měla dostat divokou kartu na postup do finále. Jenže rozhodují diváci. Tak se neprojevte jako povrchní pokrytci a skvělé Leoně ty hlasy pošlete!

 

Aneta Galisová s písní Take a Bow od Rihanny také vůbec neprohloupila. Aneta mě prostě baví. I když možná má hlas obyčejnější než některé její kolegyňky, tak na jevišti jí to sluší a to tak, že moc a zpívat umí, ne že ne. Navíc jí Rihanna přinesla štěstí a Galisová podala jeden ze svých životních výkonů. Prostě holky do toho finále chtějí za každou cenu a Anetka prokázala, že ví jak na to. Do finále bych ji určitě poslala.

 

Dominika Stará se songem Je Suis Malade od holandské šansoniérky Lary Fabian mě doslova a do písmene dostala do kolen. Přátelé tohle byl zlatý hřeb večera. Poslední ze čtyř Slovenek soutěže dá své tři předchůdkyně levou zadní do kapsy a zaslouží si finále každým coulem. Dominika zazpívala ve francouzštině úžasně, úžasně, úžasně ...

 

Měli jsme tři královny večera: Bagárová, Šenková a Stará. Tak mi, prosím, na tyhle tři nesahejte a nechte je postoupit. U těch ostatních vám nechávám volnou ruku, ale pokud se budete rozhodovat, koho nechat vypadnout a neposlat mu hlas, doporučuji vaší ctěné pozornosti za Češky Konvičkovou a ze Slovenek kteroukoliv mimo Staré. A jsem moc zvědavá, jak to dnes večer dopadne.

 

ANKETA: Která z dívek se Vám v třetím semifinálovém kole líbila nejvíc?


Celkem: 120 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
890481

RSS:
Toplist
aaaaaa