Česko Slovenská Superstar: První semifinále - kluci

- Česko Slovenská Superstar: První semifinále - kluci
Rubrika:  Kulturní

Česko Slovenská Superstar: První semifinále - kluci

04.10.09, 09:47, autor: Maggie
První semifinále kluků soutěže Česko Slovenská Superstar máme za sebou. Poprvé jsme mohli vidět kluky zpívat celou píseň a to v doprovodu živé kapely. A rovnou se ukázalo, jak na tom semifinalisté vlastně doopravdy jsou.

Čtenost -   Diskuze: (1
 

Lukáš Michna (startovní číslo 3). Připravil si píseň On my head,  kterou v originále zpívá Dan Bárta!Možná jsem v tom sama, ale možná protože Dana Bártu mám ráda a znám tuto píseň velmi dobře, tak se mi výkon Lukáše vůbec nelíbil. Je ovšem pravdou, že soutěžící nemají za úkol zazpívat píseň tak, že by napodobovali originál. Jenže - i když jsem si pak pustila tu píseň znovu a snažila se maximálně oprostit od vlivu Bárty nebylo to o moc lepší. Můj závěr je, že kdyby nazpíval  Oh my Head Michna, tak by mě zřejmě moc neupoutala.Denis Lacho
(startovní číslo 4). Zpíval píseň Hero (od Enrique Iglesiase). Na rozdíl od prvního soutěžícího si osobně myslím, že Hero v podání Denise je lepší než v originále. Zapíval ji příjemně, bavil mě a dělal na mě dojem, že ví co zpívá. Domnívám se, že Lacho byl tento večer nejlepší ze Slováků. Zakončil příjemným rapem od Kontrafaktu, ke kterému ho vyzval Leoš Mareš. Dobrý Denisi!

 Thomas Puskailer
(startovní číslo 8).  Zpívá píseň I am yours - Jsem váš.Na Tomášovi je opravdu atraktivní jeho vzhled a jeho úsměv. Díky tomu, že je synem slovenských emigrantů, kteří žili původně v Holandsku a Tomáš nyní bydlí trvale v Londýně, tak má dokonalou angličtinu. I když upřímně právě ona angličtina problémy v této soutěži účastníkům zatím moc nedělá (na rozdíl od podobných předchozích soutěží). Bohužel to je všechno. Kromě atraktivního úsměvu a roztomilých přebreptů toho "Pussykiller" moc nepředvedl. Zřejmě už je docela jasné proč se zpěvem do dnešní doby NEUŽIL (Thomasův přebrept - chtěl říct, že se neuživil). Puskailer doufá, že to tato soutěž změní, já doufám, že ne. Já naopak doufám, že diváci v Česku a na Slovensku nebudou posílat hlasy člověku, který neumí "trafiť tóny" (jak vtipně glosoval Paľo Habera).

 Ján Ločaj
(startovní číslo 2) Zpíval píseň Láska od skupiny Gladiator. Nechci křivdit, ale Ločaj je pro mě jen výplň mezi těmi nejhoršími a mezi nejlepšími. Vypadá hezky, snad i docela příjemně zpívá, ale mě Ločaj bohužel vůbec neoslovil. U mě patří do kategorie neurazí-nepotěší.

 


Leo Machala (startovní číslo 11) Zpíval píseň od Davida Kollera Chci zas v tobě spát. Odrovnal mě dřív než začal zpívat svým svazáckým naučeným slibem, pronášeným nejistým trhaných hlasem - budu dělat všechno, abych vás nezklamal. Zklamal. Ano, zklamal i zpěvem. Patří do kategorie "pussykillerů" soutěže. Vypadá zřejmě hezky, když to všichni říkají, ale ani jeho zjev není můj šálek čaje. Pro mě by Leo v soutěži mohl skončit.Martin Chodúr
(startovní číslo 1) Zpívá píseň Venus od Toma Jonese. Martin Chodúr, pokud neudělá nějaký šílený a nepředstavitelný kiks, jde rovnou cestou do finále. Ačkoliv, nic nechci zakřiknout - jen si vzpomeňme na vyzdvihovaného favorita castingů brněnského Petra Ševčíka, který ač talentovaný nakonec nepostoupil ani do semifinále, kvůli své psychické labilitě. Martin Chodúr rozhodně není prvoplánový hezounek, který to hraje na úsměv a výstřih na triku. Martin umí.Marek Lacko (startovní číslo 8)  Zpíval slovenskou píseň "Nedá sa újsť". Lacko vypadá skvěle a roztomile, ale opět se jedná do dalšího adepta z řad "pussykillerů". Upřímně se to nedalo poslouchat. Nechápu jak se tohle stalo, ale podle mě to bylo falešné od začátku až do konce.Ben Cristovao
(startovní číslo 10)  Zpíval píseň od Johna Legenda Save Room. Pokud je porotce Habera rád, že je Cristovao ve finále, pak já jsem nadšena, protože po útoku "pussykillerů" jsem poněkud "down". Ben vypadá velmi příjemně a umi zpívat! Pro mě patří k těm, které bych ráda viděla na nejvyšších příčkách. Velmi příjemné, moc krásná barva hlasu a netlačí na pilu.

 

René Bošeľa (startovní číslo 12)  Vybral si píseň od Maroon Five This Love. René mi není sympatický. Ano, je to pravda, ale i o tom tato soutěž je. Pokud nemá adept schopnost získávat sympatie, pak neuspěje.  René u mě začínal hodně v mínusu. Ale vyvolal  hned několik úsměvů už v době medailonku, který předchází samotnému vystoupení. Jeho "tárám hovadiny do kamery" a "jsem arogantní" se širokým úsměvem mě fakt docela pobavilo. Naprosto  ovšem nepobavilo jeho shození svého vlastního vystoupení. S jakým despektem mluvil o písni, kterou si sám ke zpěvu vybral. Jeho výkon zdaleka nebyl tak děsný, jak jsem očekávala. Naopak, René zvládl perfektně frázování a This Love mu sedla. Bošeľa se tak dostal na  stupnici sympatií z hlubokého mínusu k bodu mrazu. Nebude mi vadit, když vypadne, ale nenaštve mě, když zůstane. Uvidíme, jak se naše vztahy budou vyvíjet dál.Miro Šmajda
(startovní číslo 7) Zpívá píseň od Nirvany Come as you are! Další z řady "pussykillerů", který to hraje především na zjev. Nejsem si vůbec jistá, že volba jeho písně byla to pravé ořechové. Jakoby měl potřebu předvést úplně všechn,o co v sobě má a co všechno umí. Bohužel byl místy neposlouchatelně falešný. Pro mě patřil k adeptům na vyhazov.Ahmad Hedar (startovní číslo 9)  Připravil si píseň od skupiny Oasis Wonderwall. Jeho rodiče pocházejí ze Sýrie, stejně jako tatínek Sámera Issy, kterého známe z prvního ročníku obdobné soutěže v Česku. Se Sámerem ovšem nemá nic společného. Podle mého se zatím nijak výrazně neprofiloval. K pozitivům patří příjemná barva hlasu a to, že zpívat umí. Určitě ještě má co ukázat.  Chci doufat, že právě on v pondělí nevybuchne (promiňte, ale vtipkování na téma terorismus jsem neodolala ani já :)

 Jan Bendig
(startovní číslo 5) Zpíval píseň od Karla Gotta Dám dělovou ránu. Je pravda, že jsem měla krátký kopřivkový výsev, když začal, ale pak už musím souhlasit s Paľo Haberou, který řekl, že trému měl Bendig jen prvních 15 vteřin. Bendigovi písnička sedla jak ulitá. Zdá se, že Haňa (tak mu prý účastníci soutěže říkají) bude miláčkem soutěže.

 

Nu, nebudu vás ovlivňovat a neřeknu, komu pošlu hlas já, ale vy to můžete anonymně vyjádřit v naší anketě. Uvidíme, kdo nakonec v pondělí vypadne.

 

Martin Chodúr, nejvíce chválený účastník prvního semifinále kluků

 

ANKETA: Kdo se vám v prvním semifinále z kluků líbil nejvíc?


Celkem: 574 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: FOTO: archiv TV Nova
  • Adam Vala 09.12.09, 11:01

    Rozbalit 1. Vím, kdo vyhraje superstar

  • Adam Vala

    Něco poradím, jedná se o jednu soutěž, kde lze snadno vypočítat sms a vyhrát notebook. Stačí odeslat pár sms a lze na systém snadno přijít. Už mám doma 2 notebooky a byl jsem ze soutěže vyřařen.

    http://www.smschallenge.cz/p/1593

 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
890493

RSS:
Toplist
aaaaaa