Česko Slovenská Superstar: Druhé semifinále holky

- Česko Slovenská Superstar: Druhé semifinále holky
Rubrika:  Kulturní

Česko Slovenská Superstar: Druhé semifinále holky

12.10.09, 08:37, autor: Maggie
Holky zpívají opravdu dobře a na tom se ani po druhém semifinálovém kole nic nezměnilo. Nic se ovšem nezměnilo ani na mém názoru, že až na výjimky jsou oproti klukům nudné.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Jako první vystoupila Lucia Láncošová s písní od Aleshi Dixon – The Boy Does Nothing. Aj, aj. Ačkoliv ji porota pochválila, tak to nebylo za zpěv a všichni to otevřeně přiznali. Píseň byla jednoduchá a Lucinka to na jevišti odkroutila zadečkem. Pro mě byla slečna nudná  a určitě bych ji příště vidět nemusela.

 

 

Na Adrianu Craft, která si vybrala píseň Hvězdy jako hvězdy od Lucie Bílé, jsem byla upřímně zvědavá. Jestli umí děvče i zpívat, nebo nám to zase odkňourá a odskřehotá. Světě div se, Adriana zpívala! Skutečně to byl zpěv i když já ho vnímala jako nepříjemný. Nelíbí se mi barva Adrianina hlasu a to nepopírám, že je originální a určitě nezaměnitelná. Připadalo mi to, jakoby píseň odzpívala Mánička ze Spejbla a Hurvínka. Tedy pitvorným, nepříjemným až karikujícím hlasem. Stále zůstávám v přesvědčení, že Craft si z nás všech dělá legraci a na konci nám všem řekne "apríl".

 

Zato Leona Šenková  s hitem irské skupiny Cranberries - Zombie to opět vypálila nádherně. Tahle slečna v Superstar rozhodně není pro hezkou tvářičku a eroticky tvarovanou prdelku. Leona to umí rozbalit. Zážitek s ní je silný a nezaměnitelný. Paľo Habera to ocenil tak, že podle něj zazpívala píseň líp než originál. Hejma také nepřekvapil. Opakovaně vzpomeňme jak v minulém ročníku šel po krku Leoně Černé kvůli pár kilům nadváhy. Situace se opakuje. Hejma vyjel po Šenkové a maskoval to "falešným zpěvem". Bylo by pro mě přijatelnější, kdyby řekl rovnou: "I kdyby jsi zpívala nejlíp na celé zemi a v přilehlém vesmíru, máš na sobě pár deko sádla navíc a tak si něco vymyslím, abych tě sepsul." Šenková byla podle mého opět z celého večera nejlepší. Zajímá mě, co všechno tentokrát Hejma udělá, aby ji ze soutěže co nejdříve dostal. "Musíš jít do finále," souhlasím s Darou.Paulína Ištváncová přišla s ploužákem od skupiny Extreme – More than words. A nadále byla nudná. I když si porotci libovali, že se od minule zlepšila, tak pro mě byla jen nudná a nudnější. Proto podporuju ty dva zewláky z jejího medailónku, kteří říkali: "Neposielajte jej hlasy..." Takže šetřete si kredit, tohle Superstar rozhodně není.Monika Bagárová s písní Spomaľ od slovenské skupiny Peha mě pobavila docela příjemně. Především je Monička skutečně nádherná, roztomilá, malebná, něžná a k zulíbání. Takový hybrid, něco mezi ženou, dítětem a mončičákem. Takže Monika "Mončičák" Bagárová, zpívala krásnou měkkou slovenštinou a lahodila uchu i oku.

 


Karolína Majerníková zazpívala skladbu Because Of You od Kelly Clarkson. Mimo mísu - nezdá se vám, že ty holky vypdají nějak stejně a podobně? Já mám pocit, že by se Majerníková klidně mohla vydávat za sestru Mončičáka Bagárové. Je hezká a umí zpívat. Stačí vám to, abyste jí poslali hlas? Pro mě se jen zařadila mezi další hezké, nudné, stejnokrojované semifinalistky této Superstar.

 

Markéta Konvičková si vybrala českou kapelu 4Life s písní Pro mě jsi. A další nudný kousek. Ach jo, vážně jsem v tom sama? Vážně si budou všichni cvrkat do trenek nad tím, jak jsou holky úžasné a jen já  si budu zoufale při jejich večerech okusovat nehty nudou a to i na nohou? Konvičková si vybrala Pro mě jsi. Já jí na to musím odpovědět: Pro mě, Markétko, rozhodně nejsi!

 

 

Dominika Stará přišla s hitovkou If You Can't Give Me Love americké písničkářky Suzie Quatro. "Stará kostelnice" mě dostala a překvapila. Myslela jsem, že se zařadí mezi ostatní "nudky" dnešního večera, ale konalo se překvapení. Probudila mě z polodřímoty a bavila mě. Na tuhle děvenky bych byla zvědavá i v přístím kole, tak pokud se budete rozhodovat, pošlete nějakou tu SMSku i této "staré kostelnici".

 


Aneta Galisová překvapila s písní Rehab od Amy Winehouse. Skandalistka a potížistka letošního ročníku Superstar si vybrala píseň, která ji mohla vynést hodně vysoko. Ovšem ona to asi zase až taková skandalistka nebude, protože na vychlastaný, vykouřený a drogami poznamenaný hlas Amy prostě neměla. Já vím, že Anetka prostě asi není nejlepší, ale přesto jsem přesvědčena, že by v soutěži jednoznačně zůstat měla a to nejen proto, že by Habera rád viděl její ... přednosti :)Nikoleta Balogová
zazpívala píseň od Olivie Newton-John s názvem Hopelessly Devoted To You. A opět sešup rovnýma nohama do šedivé nudy. Ne, ne přátelé. Děvčata opravdu nezpívají špatně. Ale tohle mít opravdu nemusím. "Ulepená medovost" říkala Dara, "Nehezký hlas ve výškách", pro změnu Marta, "Luxusní bar," pro Paľa "Ječíš jako když tě na nože berou," pravil na závěr Hejma. Nikoleta pro tuto soutěž žádným převratným přínosem nebude a tak se na vás nebudu zlobit, když ji do dalšího kola nepustíte.

 

Uvidíme dnes večer, kdo vypadne. Netrapte se tím, jestli vypadne někdo, kdo zpívat umí. Stejně nakonec bude Superstar jen jedna. Takže v jakém pořadí jí vyklidí cestu není zase až tak podstatné. Ačkoliv - v zájmu zajímavosti prosím vyhazujte raději ty nudné. Děkuji :)

 

 

 

ANKETA: Která z dívek druhého semifinále by měla být VYŘAZENA?


Celkem: 109 hlasů

V této anketě jste již hlasovali.

Buď jste v této anketě již hlasovali, nebo hlasoval někdo se stejnou IP adresou. Pokud chcete hlasovat, zaregistrujte se prosím.

Zdroj: FOTO TV Nova
 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
890488

RSS:
Toplist
aaaaaa