Bundy do každého počasí

- Bundy do každého počasí
Rubrika:  Praktická

Bundy do každého počasí

26.03.19, 06:54, autor: LadyAnn
Vybrat vhodnou bundu do jakéhokoliv počasí není jednoduché - ráno a večer je ještě chladno a přes den teplo – prostě aprílové počasí. Přesto existují kousky, které vám poslouží za deštivého i slunečného počasí. Nejdůležitější je vhodný materiál, který se přizpůsobí vašim aktuálním potřebám.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

 

Nepodceňujte aprílové počasí

Výkyvy počasí jsou pro tuto roční dobu typické. Znáte to, chvíli svítí sluníčko a najednou začne pršet. Proto vybírejte bundu vhodnou do každého počasí. Její vnitřní strana se dá jednoduše odepnout - když vysvitne sluníčko, jednoduše odepnete a nebudete se v ní zbytečně potit. Na webu Butikovo najdete přesně takovou, kterou potřebujete, navíc v módních variantách-elegantní i sportovní.

 

Do deště s nepromokavými materiály

Pokud vás zastihne déšť, bunda z nepromokavého materiálu vás zachrání. Jarní dámské bundy vybírejte nejen podle vkusu, ale hlavně podle účelu. Podle toho, kam bundu chcete nosit - do společnosti nebo do práce - elegantní či sportovní. I elegantní bundička nebo kabátek přitom mohou účelně posloužit. Při výběru nezapomeňte také na to, že na jaře se nosí především barvy.

 

Buďte vidět

K jaru barvy neodmyslitelně patří. Fádní barvy nechte schované na zimu a vybarvěte se. Na jaře se nosí výrazné barvy i neobvyklé barevné kombinace. Nebojte se obléknout proužky, puntíky nebo klidně všechno dohromady. Zaujměte originalitou a nápaditostí. Nosí se žlutá, zelená, všechny odstíny oranžové, ale i růžová nebo fialová - hitem letošního jara je barva korálová. Buďte zkrátka v davu nepřehlédnutelná.

Užijte si jaro plnými doušky, počasí vám už náladu nepokazí.

 
Zdroj: TZ, FOTO: Shutterstock
 
Profil blogu
Profil sekce "Praktická"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:46

Přístupů:
656185

RSS:
Toplist
aaaaaa