Blíží se čas plánování letních dovolených! Kam letos vyrazíte vy?

- Blíží se čas plánování letních dovolených! Kam letos vyrazíte vy?
Rubrika:  Praktická

Blíží se čas plánování letních dovolených! Kam letos vyrazíte vy?

12.04.19, 15:02, autor: LadyAnn
Čas utíká jako voda, a i když ještě nejsme ani v polovině dubna, brzy bude na místě začít plánovat letní dovolenou.

Čtenost -   Diskuze: (2
 

Děti si budou konečně užívat prázdnin a dospělí si v práci vezmou dovolenou, aby mohli vyvézt celou rodinu někam, kde si všichni odpočinou od stresujícího kolotoče každodenních povinností a zároveň dostanou příležitost strávit čas na nějakém dosud nepoznaném místě.


Než se však vydáte za dobrodružstvím, musíte nejprve sbalit vše potřebné, s čímž vám pomůže portál Kimbino. Ten vám totiž dává bezprostřední přístup ke všem akčním letákům a tím pádem i ke každé aktuální slevě. Když si navíc stáhnete mobilní aplikaci Kimbino, budete si s sebou nosit letáky přímo v kapse, a tak si je můžete prohlédnout přesně tehdy, kdy se vám to bude nejvíce hodit. Díky tomu se vám podaří najít veškeré oblečení a výbavu na léto s příznivou cenovkou.

 

 

Základem klidné dovolené je správná příprava

Znáte to, vyrazíte na cestu a hlavou se vám honí jen myšlenky na to, co všechno jste zapomněli zabalit. Abyste si tedy mohli užít opravdu pohodovou dovolenou, meli byste se především postarat o to, abyste měli dobře sbaleno. Mezi hlavní položky patří samozřejmě dostatek oblečení, které bude odpovídat případným aktivitám i počasí.


Pokud razíte k vodě, určitě by vám neměly v kufru chybět plavky, které každoročně nabízí za skvělou cenu Kik eshop leták. Výjimkou však není ani společenský oděv, pokud byste se chystali někam za kulturou, či sportovní kousky, které ve zmíněném Kik letáku mívají také často v akci. Momentálně v něm například najdete stylová dámská trička za 139 Kč nebo letní šaty za pouhých 279 Kč. Na své si však přijdou i muži, pro které Kik leták přichystal obrovskou akci na pánská trika, která tu nyní zakoupí jen za 49 Kč.


Svou nabídkou vás však nezklame Pepco leták, který si rodiče vychvalují, hlavně co se týče nákupu oblečení pro jejich ratolesti. Ceny jsou tu totiž více než příznivé a kvalita se také drží na dobré úrovni, takže tu na dovolenou nakoupíte vše, co budete potřebovat, a ani při tom příliš nepotrápíte svou peněženku. Pepco leták navíc v letním období nenabízí pouze oblečení, ale i různé hračky do vody, se kterými své děti spolehlivě zabavíte během celé vaší dovolené.

 

 

Kam Češi nejčastěji vyrážejí na dovolenou?


Při vybírání vhodné destinace se Češi dívají hlavně na to, aby měli k dispozici nějakou “vodní plochu”, ve které se budou moci během opalování a lenošení ve sluneční výhni čas od času zchladit. Pak už jen záleží na tom, jak dalekou cestu jsou ochotni urazit. Rodin, kterým nevadí strávit dlouhé hodiny jízdou v autě, stále existuje ohromná spousta, a tak u nás každoročně vede staré dobré Chorvatsko či Itálie.


Lidí, kteří volí leteckou dopravu, však také každoročně přibývá, a tak stále častěji navštěvují destinace, jako je Řecko, Egypt či Španělsko. Neméně oblíbené jsou ale i sousední státy jako Slovensko či Rakousko nebo dokonce samotná Česká republika. Zde je spousta příležitosti k trekingu, horolezectví či cykloturistice, což jsou aktivity, kterým žádný Čech jen tak neodolá, obzvlášť když se pak může odměnit čerstvě natočeným pivem.

 

 
Zdroj: TZ, FOTO pixabay.com
 • Ivuška 28.06.19, 18:40

  Rozbalit 1. dovolená

 • Ivuška

  No, my letos po dlouhé době razíme do Chorvatska. Už jsme tam dlouho nebyli. :) Hrozně se těším, za dva týdny vyjíždíme. Už máme prakticky všechno zařízené, jen nám zbývá sjednat si nějaké cestovní pojištění. Jak to tak vidím, tak to si nejspíš sjednáme u https://www.insiacare.cz/ tak jako každý rok.

 • Pavel 27.07.19, 06:18

  Rozbalit 2. Dovolená

 • Pavel

  Jojo, my taky letos razíme do Chorvatska. Pokud by se tu čirou náhodou našel někdo, kdo by se do Chorvatska chystal autem tak, jako my, tak bych měl jednu radu: Zkontrolujte si, jestli máte v autě veškerou povinnou výbavu (a hlavně si zjistěte jaká je povinná výbava v zemích, kterými budete projíždět) My právě kvůli povinné výbavě měli problém před třemi lety v Rakousku a dostal jsem za to pěkně tučnou pokutu. Letos už mám ale vše v pořádku, protože jsem vše potřebné dokoupil na https://www.filsonstore.cz/

 
Profil blogu
Profil sekce "Praktická"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:46

Přístupů:
724866

RSS:
Toplist
aaaaaa