Bartošová, Pomeje: Svatba 5. září?

- Bartošová, Pomeje: Svatba 5. září?
Rubrika:  Ze společnosti

Bartošová, Pomeje: Svatba 5. září?

05.08.08, 14:40, autor: Černovláska
Podle dostupných zpráv se má svatba populární zpěvačky Ivety Bartošové a jejího snoubence Jiřího Pomeje odehrát 5. září 2008 na zámku Hluboká.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Iveta Bartošová a Jiří Pomeje oznámili nedávno zasnoubení. A svatba, zdá se, na sebe nenechá dlouho čekat.

 

Má být 5. září na zámku Hluboká. Bartošová si prý chce vzít příjmení svého snoubence a být Pomeje. Nevěsta i ženich budou v bílém a budou mít 5 družiček. Tedy malých holčiček s partnery, které by měly nést nevěstinu vlečku. Ostatně to asi nebude jednoduché, protože sama nevěsta se vyjádřila, že vlečka má být opravdu těžká a že naštěstí jde sundat ze svatebních šatů.

 

Na obřad by se měli snoubenci vézt v kočáře taženým bílými koňmi a hrát jim má hudba z filmu Tři oříšky pro Popelku. Ivetiným přáním je, aby jim Karel Gott osobně a naživo zazpíval hlavní píseň ze zmíněné pohádky "Kdepak ty ptáčku hnízdo máš?"

 

Iveta má syna Arthura se svým bývalým přítelem Ladislavem Šteidlem. S ním ostatně žila celých 13 let. Poté následovalo poněkud bouřlivé období plné nových mužů, rozchodů, scén a alkoholu.

 

Pomeje měl dlouhodobý vztah s herečkou Michaelou Kuklovou, která se s ním rozešla, údajně kvůli dluhům a alkoholu. Ten si pak našel přítelkyni Denisu Zahálkovou. S tou chodil ještě donedávna. Zahálková se vyjádřila, že ji Pomeje s Bartošovou podváděl a proto byl rozchod nevyhnutelný.

 

Samotný vztah Bartošové a Pomejeho vyvolal řadu spekulací o tom, kdo pro koho je větším reklamním trikem, kdo komu víc ublíží a spousty řečí o tom, jak se k sobě vůbec nehodí.

 

My takové problémy nemáme. Přejme snoubencům, aby byli prostě šťastní!

 

 

 

 
 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
296308

RSS:
Toplist
aaaaaa