CINZANO – koktejlové variace

Bianco AMICO

Ingredience:

1 díl Cinzano Bianco

3 díly jablečného džusu 
drcená/celá skořice

ozdoba jablko/citron
led

Návod k přípravě: Nalijte Cinzano Bianco do sklenice na míchané nápoje naplněné kostkami ledu. Doplňte jablečným džusem a přidejte drcenou či celou skořici a další ingredience. Zamíchejte a dopřejte si svátek s Cinzanem.

Rosso ARANCIO

Ingredience:

1 díl Cinzano Rosso 
3 díly pomerančového džusu

ozdoba pomeranč 
led

Návod k přípravě: Do sklenice na míchané nápoje nalijte Cinzano Rosso. Přidejte další ingredience, zamíchejte a dopřejte si svátek s Cinzanem.

 

Extra Dry LIME

Ingredience:

1 díl Cinzano Extra Dry 
3 díly zázvorové limonády

šťáva z limety

ozdoba limety nakrájené  na kostky 
led

Návod k přípravě: Vhoďte kousky limety do sklenice na míchané nápoje, přidejte šťávu z limety a led. Zalijte Cinzanem Extra Dry a zázvorovou limonádou. Zamíchejte a dopřejte si svátek s Cinzanem.

Rossoton

Ingredience:

1 díl Cinzano Rosso 
3 díly toniku 
čerstvá šťáva z pomeranče 
pomeranč 
led

Návod k přípravě: Nalijte Cinzano Rosso do sklenice na míchané nápoje. Přidejte další ingredience, zamíchejte, ozdobte kousky pomeranče a dopřejte si svátek s Cinzanem.

Zkuste letošní  novinku!

Proč trávit dlouhé minuty čekáním, než barman namíchá Váš oblíbený Cinzano drink? Letošní rok bude docela jiný! Při návštěvě baru nebo restaurace s partou přátel se zábava u vašeho stolu nikdy nezastaví. Stačí, když zkusíte letošní novinku – Cinzano koktejly servírované v 1,5litrové karafě. Tak můžete i v českých a moravských luzích a hájích poznat, jak chutná „ta pravá ITÁLIE“.