Jak utajit nevěru?

- Jak utajit nevěru?
Rubrika:  Smyslná

Jak utajit nevěru?

02.05.20, 00:00, autor: Plavovláska
Ne, opravdu vám nevěru doporučovat nechci. Ale všichni víme, že většina lidí se jí dříve nebo později dopouští. Z lidské přirozenosti se tomu asi nejde vyhnout. Můžeme se ale ze všech sil snažit, abychom tím nikomu neubližovali.

Čtenost -   Diskuze: (3
 

1. Mobil - malý oznamovatel

Věřte tomu nebo ne, ale na odhalené nevěře mají právě uložené SMS zprávy či výpisy hovorů opravdu lví podíl. A nemyslete si, že je to možné nějak uhlídat. Do teď jste byli zvyklí své mobily nechávat ležet volně po bytě a když pípla zpráva, tak jste jen houkli: "Já mám teď zapatlaný ruce od těsta, přečti mi co mi přišlo?". Najednou to neděláte? Máte mobil pořád u sebe a na zprávu reagujete jako na zásah elektrickým proudem, blaženě se usmíváte a zprávu hned po přečtení smažete? A divíte se, že vás partner pak začne hlídat a snaží se být u vašeho mobilu na pípnutí dřív než vy? A nebo si myslíte, že když si domluvíte s miláčkem nějaká tajná hesla či znaky, že to vašemu partnerovi (partnerce) nedojde? Ale, ale! Nebuďte tak naivní. Copak vám by nepřislo divné kdybyste si na partnerově mobilu přečetli třeba: "MT TM!" (Miluju tě, tvůj miláček). Mobil je pro nevěru nebezpečný. Vím, že vás pálí v ruce, ale omezte jeho používání na absolutní minimum jen v krajní nouzi.


2. Kondomy, kondomy ...

Ano, je velice správné, že používáte s milencem nebo s milenkou kondomy. Strach před případným nakažením je oprávněný. Ale jste-li žena a berete-li dlouhodobě antikoncepci a třeba s manželem kondomy vůbec nepoužíváte? Kondomy jsou skvělá věc, ale pokud jste právě vy tím nevěrníkem či nevěrnicí, pak raději starost o kondomy přenechte na druhé straně. Nebo, pokud i druhá strana je "angažovaná jidne" vyhazujte důsledně i nepoužité kondomy ihned po činu.

 

3. Platební karty, účtenky

Jste-li žena, pravděpodobně hotel platit nebudete, ale jste-li muž ... Vážně si na to dejte pozor a předem si vyberte hotovost. Může být u vás třeba hodně veselo, když budete tvrdit, že jste na služební cestě v Chebu a přijde vám na výpise z účtu, že jste tankovali v ten den na benzince v Hodoníně. Pozor také na účtenky za hotel či drahý parfém. Pokud vám to při třídění prádla vypadne z kapsy ...

 

4. Neměňte své zvyky

Naopak. Držte s jich jako klíště. Máte ve zvyku chodit v úterý na umělou stěnu a ve čtvrtek na kurz orientálních tanců? Pak se jich vzdejte a tento čas věnujte milenci. V žádném případě se nesnažte nacpat do vašeho zažitého stereotypu ještě další nové dva dny volna. Nezapomínejte, že se musíte vrátit jak ze stěny tak z tanečků v obvyklou dobu. Pokud teda jste neměli ve zvyku jít pak s kamarádkami či kamarády na skleničku. To by byla výhoda.

 

5. Neměňte své chování

Nechtěla jste dřív pustit partnera s kamarády na pivo a teď ho sama posíláte? Nechtěl jste mýt nádobí, nebo vynášet ani koš a teď se ptáte, jestli manželka nechce pomoct s žehlením? Tak to je velice špatné. Kompenzujete si své špatné svědomí tím, že děláte "úlitby bohům (v tomto případě partnerům)", ale pro ně je to signál, ať už vědomý, nebo podvědomý, že něco není v pořádku.

 

6. Partnerský sex - nebezpečná věc

No ano, ani ve vašem sexuálním životě s partnerem se nesmí nic změnit. Pokud vás váš milenec rajcuje tak, že je vaše sexuální apetence daleko větší než dřív a vy máte chuť náhle v posteli se svým stálým partnerem experimentovat, koledujete si o malér. Nebo vás milenka vycucne z energie natolik, že už nemáte chuť na sex doma? Chyba, velká chyba. Dali jste se na vojnu, musíte bojovat. Na vašich sexuálních zvycích ani na časnosti styků s partnerem se nesmí změnit ani zbla.7. Pozor na emoce

Víte, ono i milenectví sebou nese spoustu emocí a citů, které se těžko skrývají. Když se normálně zamilovaní neshodnou a pohádají, tak to trápení v sobě nesou a okolí vídí, že se něco děje. Nebo naopak - emocionální smršť, lítáte v oblacích a pořád dokola si přehráváte včerejší noční milování? Vážně si myslíte, že když to všichni vidí, tak právě váš partner, který zná každé vaše hnutí víček, si toho nevšimne? Tohle je asi vůbec nejtěžší zamaskovat. Zkuste si něco předpřipravit na takovou příležitost. Když ráno vstanete, usmíváte se, poletujete jako obláček a prozpěvujete si - třeba, že vás včera šéf přede všemi pochválil, nebo že jste vyhráli včerejší fotbálek drtivým rozdílem, nebo že jste zhubla konečně ta dvě kila, co jste nemohla ze sebe dostat a ráno jste to v koupelně zjistila. Buďte prostě připraveni na otázku o náhlé změně své nálady. Ale i tak, mělo by to být vyjímečné. Nemůže vás šéf chválit denně a ani dvě kila ob den neustojíte, pokud teda vaše startovací váha není 200 kg.

 

8. Kamarádi, kamarádi

Nepředstavujte milenku nebo milence svým kamarádům. Ani nevíte jak moc je to nezpečné. Teď nemám na mysli jen to, že se mezi vašimi kamarády prostě může vyskytnou "sketa", teď mám na mysli  to, že mnozí lidé si s tímto vědomím jen prostě neví rady. Zvlášť pokud se jedná o přátele, kteří se znají s vaším partnerem dobře a stýkají se. Jejich klopení očí, vyhýbavé odpovědi či jasné nervozita při styku s nimi může být čitelnější než veřejná vyhláška. Proto neriskujte.

 

9. Hlídejte si milence

Ono ne pokaždé je náš miláček smířený s tím, že zůstane jen milenkou či milencem. Ani si toho nemusíte všimnout a začne si nárokovat větší kus vašeho soukromí než jste původně byli ochotni  mu věnovat. Nebo se prostě zoufale zamiluje. Co dělat, když se rozhodne vás prostě "urvat"? Nechá  otisk vášnivé noci na vašem prsu či vám slečna nacpe podprsenku do aktovky  v naději, že ji najde vaše žena? V tu chvíli je potřeba okamžitě utéct. Hned a nemilosrdně. Nevěřte slibům, že to bylo naposledy, udělá to znovu, jen si ověří, že když to udělá, tak o vás nepřijde. A pokud se rozhodne jít za vaším partnerem či partnerkou a všechno vyžvanit? No máte dvě možnosti: tu pitomou - zapírat a tvrdit, že si to všechno vymyslel(a) a nebo také špatnou - všechno přiznat. Obě jsou špatné, ale druhá je podle mě menší zlo. Posypat si hlavu popelem a pokorně snášet výčitky. Také se pak ovšem musíte smířit s tím, že vám už zřejmě nikdy nebude věřeno a budete jako ostře sledované vlaky. Proto říkám, že je lepší milenectví utnout už při sebemenším náznaku, že by ten druhý chtěl něco víc.


10. Hlídejte své city

Do svého milence či milenky se můžete opravdu zamilovat. Vážně plnou silou. Zamilovanost je nádherný cit, možná nejlepší pocit, který na světě existuje, tak proč si ho neužít. Ale stále musíte mít na paměti, že je to jen zamilovanost. V okamžiku, kdy začnete mít pocit, že zamilovanost přerůstá v lásku a že byste se svým miláčkem chtěli přece jenom víc než pár nocí vášně, pak byste měli ve vlastním zájmu vycouvat. Zavčasu. Jakmile totiž nastoupí skutečná láska, pak se z toho už moc ven nedá.


11. Say No to The Devil

Pokud nemáte na všechna předešlá pravidla, pokud si myslíte, že je nezvládnete, pak se raději do žádných nevěr nepouštějte. Mít stálého milence či milenku není pro amatéry. Amatéři svou nevěrou ubližují. Pokud si nejste jistí, pak "řekněte ďáblu NE"

 

ANKETA: Máte zkušenost s odhalením nevěry:

Zdroj: Archív 2010
 • Katka 19.06.09, 10:40

  Rozbalit 1. dlouhodobě to nejde

 • Katka

  I když budete zmíněné rady stokrát dodržovat, budou vaše schůzky s milence(milenkou) sebetajnější, budete si dávat sebevětší pozor,přesto si neumím představit, že by se takhle dalo žít léta, aniž by manžel(manželka) na to přišla. Spíš třeba něco tuší, ale dělá jakoby nic. To by člověk musel být sakra dobrej herec, aby dokázal se vyspat s manželkou, vymýšlet stále věrohodné důvody proč musí jít pryč a milence pak vykládat, že rozvod bude určitě co nevidět, ale až....

 • livewell 22.06.09, 21:02

  Rozbalit 2. ajaj hot konicek

 • livewell

  No je to jako sport a herctvi dohromady, je treba investovat velkou davku odvahy teda pokud Vam zalezi na vasem zivotnim partnerovi, zazijete adrenalin ktery jinde nenajdete a jak pise autorka, tuto olympiadu nezvladne kazdy, kazdopadne pokud si nastavite oba dobrodruzi milenecka pravidla a oba je striktne dodrzujete, muzete mit pestrejsi zivot, zazit hodne legrace a byt diky tomu proste spoko..zadny vztah neni dokonaly, neni to mozne a proto je treba stim neco budto udelat anebo nedelat a jen o perfektnim vztahu snit, idelani by byly tri manzelky ale to se u nas netrpi, takze je to na nas a na vas mile damy jak chcete suj life zit a prozit, pamatujte, zivot neni zas tak dlouhy..a pro ty vahave - zacit i skoncit se da vzdycky, je to jako se sportem..a nej je na tom to ze nikdy neni pozde, teda da-li buh zdravi..I love my life..zatim :) autorce dekuji za pobaveni, velmi vystizne a presne, idealni povaha milenky :)

 • Alena 21.08.09, 08:45

  Rozbalit 3. Nejde utajit

 • Alena

  z vlastní zkušenosti vím, že nejde utajit hlavně zamilovanost. Manžel /59 let/ se zamiloval do své žačky. ihned jsem věděla, že je zamilovaný. Začal o sebe víc dbát. Přiblble se usmívat, když si dělal manykýru. začal si potají bělit zuby /s pěnou u pusy chodil spát nebo do školy - nechával tak co nejdýl působit pastu/. Začal si ostřihávat obočí do mírnějšího vzrůstu. Začal nosit kvalitnější prádlo a ponožky. Také v sexu se stal víc aktivním a začal prosazovat peting.
  velmi pečlive si upravoval ochlupení na přirození. Každé ráno si rád v posteli poležel a snil s tím výrazem idiota tak dlouho, až se chtěl pomilovat. U milování se mnohdy prořekl. Nechal si potají odstranit kožní výrůstky na vnitřní straně stehna /a to je na
  každou třísku háklivý!/. Samosebou tajil telefony, SMS i maily. Pořídil si jiné schránky
  a jinou sim kartu navíc. Při každém odhalení nějaké nepravosti hystericky řádil jako ta správná potrefená husa. Z různých neobvyklých dotazů a vět, jsem věděla, že ta slečna jezdí do Tater, k moři do Kalábrie, do Hřenska apod. Postupně se provalující fakta
  z něj dělala zlého až násilného primitiva.
  Věděla jsem, že spolu nesouloží a jsem moc ráda, že přestal nosit snubní prstýnek na malíčku. taky ba mohl někde uvíznout.
  slečna se stala ostražitou v momentě, kdy pochopila, že o ní vím. Manžel začal šílet a chtěl vyzvědět, kdo mi to prozrazuje a odkud vím tolik podrobností. Občas mě kvůli tomu i záměrně opíjel a pak vyzvídal a dokonce i párkrát zbil. Tvrdila jsem, že to ona sama se takto chlubí kamarádkám. v momentě, kdy jsem už znala celou její početnou rodinu, zvyky, studia, rodiče, koníčky a sportovní aktivity, došlo k prudké změně, našla si chlapce a vykašlala se na starce s posledními škubánky. z mého muže se takto po skoro 3 letech trápení stal opět milovaný
  a pozorný manžel a můj milenec. Přesto - už nikdy nemá moji plnou důvěru. Už pro mě není tím charakterním chlapem. Všímám si
  pořád pozorně každého vlasu na jeho prádle, když je věším na usušení. Víte, že český zvyk se všude zouvat, je jedním z nejvíc usvědčujícím z důkazů? Nikdy chlapa nenapadne si obrat od vlasů ponožky. Ponožky už má čisté, ale já mu neodpustila. Naučila jsem se s tím jen žít tak, jako se naučí žít člověk s jednou nohou.

 
Profil blogu
Profil sekce "Smyslná"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:56:37

Přístupů:
915107

RSS:
Toplist
aaaaaa