Angelina Jolie "ukradla" Brada Jennifer

- Angelina Jolie "ukradla" Brada Jennifer
Rubrika:  Ze společnosti

Angelina Jolie "ukradla" Brada Jennifer

19.10.08, 17:47, autor: Černovláska
Angelina Jolie zřejmě omylem či nepozorností přiznala, že se do svého nynější manžela zamilovala v době trvání jeho manželství s Jennifer Aniston. Do dnešní doby trvala na tom, že se do sebe zamilovali až poté, co se s manželkou rozešel.

Čtenost -   Diskuze: (3
 

Angelina Jollie podle listu The Sunday Telegraph přiznala svůj vztah s Bradem Pittem v době, kdy byl ještě ženatý a nebyl od své ženy ani odloučen.

 

Je otázkou, zda si Jolie vůbec uvědomila, že něco takového řekla. V rozhovoru totiž uvedla, že jejich láska a vztah začal během natáčení filmu Mr. & Mrs. Smith v roce 2004. Což bylo ovšem v době, kdy žil Pitt ve spokojeném manželství s Jennifer Aniston.

 

Jolie se dál v rozhovoru rozplývá nad tím, jak bude úžasné, až se jejich děti budou moci podívat na tento film, protože: "Není moc lidí, kteří by mohli vidět film, v němž se do sebe jejich rodiče zamilovali," prohlásila.

 

A v tom má skutečně pravdu, takových lidí opravdu není moc. Jenže pohotový redaktor si dal rozhovor do časových souvislostí a usvědčuje Jolie a Pitta ze lži. Protož oba do teď svorně tvrdili, že se do sebe zamilovali až po Bradově rozchodu s Jennifer.

 

Ale ať už je to jak chce, nejžádanější pár světa, který dostal od novinářů jméno "Brangelina" i takové mimovolné přiznání určitě unese a novináři jim rádi odpustí.

 

 

 

 

Jolie v červenci přivedla ve Francii na svět dvojčata, holčičku Vivienne Marcheline a chlapečka Knoxe Leona. Kromě nich s Pittem vychovává čtyři další malé děti - adoptované Maddoxe, Paxe a Zaharu - a svou první biologickou dcerku Shiloh. Nijak se přitom netají, že by klidně nechala rodinu dál rozrůstat.

 

"Jsou chvíle, kdy se rozhlížíme kolem jídelního stolu a je to šílené, ale naše rodina je ta nejúžasnější věc, jakou jsme v životě udělali," dodala.

 

ANKETA: Myslíte, že tato skutečnost se nějak negativně odrazí na popularitě "Brangeliny"?

Zdroj: ČTK
 • Neregistrovaný 31.10.08, 18:14

  Rozbalit 1. od Honzy - ukradla neukradla

 • Neregistrovaný

  Není to jedno jestli ukradla nebo neukradla? V dnešní době po sobě vyjížděj zadaný i nezadaný a bůhví kdo ho klovne Angelině...

 • Neregistrovaný 31.10.08, 18:15

  Rozbalit 2. Petra - no bodeť

 • Neregistrovaný

  Já bych jí ho taky ukradla,takovej pěknej chlapík:-)

 • Neregistrovaný 01.11.08, 17:14

  Rozbalit 3. Verča

 • Neregistrovaný

  A myslíš že by tě chtěl? :-p

 
Profil blogu
Profil sekce "Ze společnosti"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 13:12:22

Přístupů:
299255

RSS:
Toplist
aaaaaa