Aleš Háma, Pepa Vojtek, Jan Vyčítal a další museli utíkat z vystoupení

- Aleš Háma, Pepa Vojtek, Jan Vyčítal a další museli utíkat z vystoupení
Rubrika:  Kulturní

Aleš Háma, Pepa Vojtek, Jan Vyčítal a další museli utíkat z vystoupení

25.08.09, 08:33, autor: Madeléne
Zpěvák Michal Tučný (+1995) by asi velkou radost neměl. Jeho milovaný statek v Hošticích, ve kterém prožil nejkrásnější léta života, manželka kvůli vysokým finančním nákladům na jeho údržbu prodává. A aby toho nebylo málo, sobotní večerní program country festivalu Stodola Michala Tučného musel být krátce po třiadvacáté hodině přerušen.

Čtenost -   Diskuze: (0
 


Neznámý vtipálek totiž ohlásil, že v areálu amfiteátru je bomba. Více než 2000 lidí, včetně zpěváků, hudebníků i dokonce prodávajících stánkařů, muselo urychleně celý objekt opustit. A stalo se to právě v okamžiku, kdy americká zpěvačka Anka Chřestýš zpívala písničku Adié...Divákům se vůbec nechtělo uvěřit, že musejí v nejlepším odejít. Moderátor Aleš Háma je z pódia musel přesvědčovat, že policie je povinna v případě nahlášeného bombového atentátu areál zkontrolovat.
A během pár minut skutečně muži v černých maskáčích nastupují a spolu se psy důkladně prohledávají metr po metru všechny prostory. Odejít na trávník před bránu musí bez výjimky úplně všichni."To jsem ještě nezažil, nikdy a vůbec nechápu, jak to může někdo udělat," odsuzuje vyhrůžky "vtipálka" Josef Vojtek, který si vyrazil do Hoštic i s partnerkou Jovankou Skrčeskou.

 

"Je to absolutní svinstvo," konstatuje Honza Vyčítal.Vdova po Michalovi, Marta Tučná-Novotná, má v očích slzy lítosti i vzteku.
"Někomu zřejmě popularita Michala vadí ještě i dnes. Stále opakuji, že festival nekončí, že z Hoštic neodcházím, postavili jsme si tady malý domek. Nechápu, kdo rozšiřuje neskutečné fámy, že končím. Jen statek musím prodat," říká Marta Tučná-Novotná.Bomba se naštěstí nenašla, a tak se po půlnoci většina návštěvníků i účinkujících vrací do areálu. Stánkaři kontrolují zboží a vyhazují spálené klobásky."Tak na tuhle Stodolu nikdy nezapomeneme," shodují se všichni. A věří, že ta příští, v pořadí už třináctá, navzdory číslu, které údajně přináší smůlu, bude opět úspěšná.

 
Zdroj: Korzo
 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
830030

RSS:
Toplist
aaaaaa