6. ročník soutěže MISS ORIENT zná své finalistky

- 6. ročník soutěže MISS ORIENT zná své finalistky
Rubrika:  Kulturní

6. ročník soutěže MISS ORIENT zná své finalistky

03.06.10, 10:04, autor: Maggie
V sobotu 29.5.2010 se v pražském multimediálním divadle Milenium konalo semifinále 6.ročníku soutěže o titul MISS ORIENT 2010. Soutěžit přijelo dvacet amatérských orientálních tanečnic z celé České republiky, které se kvalifikovaly z regionálních základních kol v Praze a Brně.

Čtenost -   Diskuze: (0
 

Pro diváky byl navíc připraven zajímavý doprovodný program, ve kterém se představila egyptská tanečnice Randa Kamel, která je v současné době považována za jednu z největších tanečních hvězd kabaretního orientálního tance.

 

MISS ORIENT SYMPATIE večera se stala Cindy Kerberová z DěčínaV soutěži krásy, ve které nejde o míry, váhu ani věk, se již pošesté tančilo o postup do podzimního finálového „boje“ o titul MISS ORIENT 2010. V porotě zasedli zástupci partnerů, sponzorů a profesionální orientální tanečnice. Letošní semifinalistky podaly v průběhu večera velmi vyrovnané výkony a podle slov poroty bylo velmi obtížné vybrat deset nejlepších. Nakonec do finále postoupily:Monika Adamcová (Rokytnice), Klára Mladá (Brno), Lenka Dvořáková (Vsetín), Pavlína Dlasková (Sedlčany), Aleksandra Růžičková (Mladá Boleslav), Hana Neprašová (Radomyšl), Markéta Šunková (Šlapanice), Michaela Kamarádová (Morkovice), Milena Vyparinová (Brno), Kateřina Zanášková (Jesenice).

 

Finalistky MISS ORIENT 2010


V doprovodném programu diváci zhlédli skvělé vystoupení egyptské tanečnice Randy Kamel a skupinové drum solo v podání největší a nejúspěšnější české orientální taneční skupiny – Matahari group. Z Plzně přijela orientální taneční skupina AKASHA, která zatančila v choreografii inspirované cikánskými tanci - Gypsy Love. Autorkou choreografie je Mirka Gebouská - držitelka historicky prvního titulu MISS ORIENT. Neméně působivé bylo i vystoupení zlínské skupiny Afrodité, která zatančila v choreografii s šamadány a křídly Isis.

 

Randa KamelNyní finalistky čeká letní příprava pod vedením tanečních mistrů, choreografů a vizážistek. Dále se mohou těšit na ateliérové focení a nácvik společné choreografie pro finále, které se koná 6.listopadu 2010 opět v divadle Milenium.

 

 

Skupina Afrodité s křídly Isis


Další fotografie a podrobný popis večera nalezneta na stránkách www.missorient.cz

 
Zdroj: TZ
 
Profil blogu
Profil sekce "Kulturní"
Profil blogu
Založen:
19.5.2008 12:57:58

Přístupů:
762583

RSS:
Toplist
aaaaaa